reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam!
Podczytuje Was od jakiegos czasu... jestem od was sporo starsza wiec stwierdzilam, ze nie pasuje :oops:
Oczekuje trzeciego (niespodziewanego )dziecka 10 lipca . Mam dwojke 12i 14 lat ...
Ciaza od poczatku z trauma, szok, strach, plamienia, krwawienia,odklejona kosmowka... ech .
Teraz kolejny klopot, rozwarcie :( Dostalam zastrzyki z progesteronu, tabletki przeciwskurczowe ,duzo magnezu i mam lezec :o.... to tak w skrucie duzym.
Witamy czemu niepasujesz? U nas jest duża rozbieżność wiekowa także spokojnie [emoji4] a ciąży z "atrakcjami "tutaj sporo także na pewno będzie Ci łatwiej przebrnac przez ten leżący czas bo ekipę mamy na prawdę super
 
reklama
Oj tam zaraz babcia :) moja ciocia niedawno urodziła dziecko mając 43 lata, a jej starszy syn ma 20 :) Od razu odmłodniała przy małym :)
nie planowalismy 3 dziecka, balam sie komplikacji jak widac slusznie i chorob... ogolnie mialam inne plany ale zycie je zweryfikowalo ;) mam nadzieje ,ze nie bede taka mama- babcia :o
 
Chyba nie :D Dziś poszlismy na obiad do takiej restauracji widokowej. Trzeba było zejść po takich usypanych schodach. Nie które stopnie były mega wysokie ale bokiem dałam radę :D Gorzej z wejściem spowrótem na parking. Ł musiał przy 4 najwyższych schodach łapać mnie za tyłek i pchać bo za ch*ja sama bym nie dała rady :D

Hhahaah śpiewałaś przy tym "windą do nieba"?? :-D:-D:-D

Witam sie dzis wg usg 28 tydz :) dzis w sumie spalam 6 godzin ale czuje sie wyspana . zjadlam juzdzis 2 jajka niespodzinki ;D a od wczoraj juz 4 :) Miłego dnia i kciuki za wizyty :*

Ty patrz żeby tam w środku jakaś niespodzianka się nie zalęgła :D :D

Hej,:)
Ja na ból gardła stosuje płukankę woda letnia przegotowaną z solą,

Mniej od soli podrażnia woda utleniona albo soda. I też bardzo skuteczne.

witaj @arona, ja w czerwcu będę miała 36 urodziny, więc tylko trochę jestem młodsza :) a czekasz na synka czy córkę? Skąd jesteś?

A mnie zaraz szlag jasny trafi. Wczoraj na chwilę weszła moja siostra. A dzisiaj dzwoni, że młody znowu cały wysypany....ja już poprostu nie mam siły.

Kinga, ja wiem!! Oni się czymś zarażają U WAS! :-D:-D A na serio to ja już nawet nie mam komentarza..
 
Nie mam pesara, wg pani dr za wczesnie na takie atrakcje jak krotka i rozwarta szyjka, szczegolnie, ze mialam te niewydolnosc szyjki juz i w poprzedniej ciazy.
Acha a ile ma szyjka ? Ja też mam króciutka,teraz to już sama nie wiem ile ma ale w styczniu miała 2,4 później w marcu tak samo a teraz już mi nie mierzy ;/ a od jakiego czasu masz to rozwarcie ?
I kiedy następna wizyta
 
Hhahaah śpiewałaś przy tym "windą do nieba"?? :-D:-D:-D



Ty patrz żeby tam w środku jakaś niespodzianka się nie zalęgła :D :D



Mniej od soli podrażnia woda utleniona albo soda. I też bardzo skuteczne.

witaj @arona, ja w czerwcu będę miała 36 urodziny, więc tylko trochę jestem młodsza :) a czekasz na synka czy córkę? Skąd jesteś?



Kinga, ja wiem!! Oni się czymś zarażają U WAS! :-D:-D A na serio to ja już nawet nie mam komen

Hahaha może jak by tak było to by się z daleka trzymali
 
nie planowalismy 3 dziecka, balam sie komplikacji jak widac slusznie i chorob... ogolnie mialam inne plany ale zycie je zweryfikowalo ;) mam nadzieje ,ze nie bede taka mama- babcia :o
Nie będziesz ;) Twoje dzieci to już nastolatki, mają swój świat, zobaczysz, że taki maluszek da Ci dużo radości. A komplikacje tutaj na forum mają dziewczyny niezależnie od wieku.
 
Acha a ile ma szyjka ? Ja też mam króciutka,teraz to już sama nie wiem ile ma ale w styczniu miała 2,4 później w marcu tak samo a teraz już mi nie mierzy ;/ a od jakiego czasu masz to rozwarcie ?
I kiedy następna wizyta
u lekarza bylam we wtorek i wtedy wyszlo, nie powiedziala ile ma szyjka... tylko,ze krotka. wizyta za 2-3 tygodnie jesli nic sienie bedzie dzialo, mam tez isc na ktg... mysle, ze bedzie czyste bo skurczemam glownie noca a w dzien to raczej bol kregoslupa.
 
reklama
Do góry