reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja dziś mam słabszy dzień emocjonalnie czuje się jak karakan mała i kulka [emoji23]
W domu nie chce siedzieć bo się popłacze dziś Łukasz zaczął malowac sypialnie okazało się ze kolor z kabe namieszali nam za ciemny i zamiast jasny szary mamy ciemny wiec Łukasz znów nerw jutro jedzie z farbami wymienić ja nie mam gdzie spac wszystko mnie już wkurw... bo chciałabym czysto ładnie i skończone
Ci do misia szumisia nie kupuje zostawię coś na prezent dla rodziny
Chyba oboje będziecie szczęśliwi jak ten remont już się skończy [emoji4] a do tego burza hormonów wspolczuje
 
reklama
Dzięki Dziewczyny :) ja juz zapomnialam wszystko ;) chociaż dzieciom zaczęłam szybko prać z naszymi rzeczami w normalnym proszku, pieluchy i wklady pralam caly czas w dziecięcych. Dziś kupie proszek to moze w weekend mi się uda zacząć prać ;)

@arona witaj! Mam nadzieję, ze sytuacja u Ciebie sie uspokoi. Na kiedy masz termin?
 
Mam 41 lat wiec moge byc tu babcia ;) oczekuje na synka, termin 10 lipca . Maly we wtorek wazyl 1100g
w skonczonym 28 tygodniu. zwolnil troszke bo na polowkowym byl tydzien wiekszy...
 
Rozwarcie na 1 palec , szyjka krotka ... w poprzedniej ciazy mialam krociutka szyjke od poczatku, nie dawali nam szans a jednak urodzilam w 36tyg. Mam nadzieje,ze i tym razem dobrze sie skoczy ... jeszcze 6 tygodni temu szyjka byla dluga i zamknieta,niby sie oszczedzalam , bralam magnez a tu takie pogorszenie.
A masz pessar? Czy tylko musisz leżeć ? Który tydzień u Ciebie ? Jeśli nasz rozwarcie zewnętrzne to chyba takie normalne przy 3 dziecku ? Mój lekarz mi tłumaczył że w każdej następnej ciąży nieraz nawet to zewnętrzne się od początku nie domyka
 
Mam 41 lat wiec moge byc tu babcia ;) oczekuje na synka, termin 10 lipca . Maly we wtorek wazyl 1100g
w skonczonym 28 tygodniu. zwolnil troszke bo na polowkowym byl tydzien wiekszy...
Oj tam zaraz babcia :) moja ciocia niedawno urodziła dziecko mając 43 lata, a jej starszy syn ma 20 :) Od razu odmłodniała przy małym :)
 
Ja chciałam dziś troszkę pozamawiac ,ale sama nie wiem co ;/ może już łóżeczko mam takie upatrzone z funkcją kołyski i nie wiem sama czy kupować takie ,przy synku miałam zwykle
 
Nie mam pesara, wg pani dr za wczesnie na takie atrakcje jak krotka i rozwarta szyjka, szczegolnie, ze mialam te niewydolnosc szyjki juz i w poprzedniej ciazy.
 
reklama
Do góry