reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry, u mnie dziś pochmurno i coś tam kropi. Żeby było fajnie, to znowu zaczynam kichać i już czuję gardło. Specjalnie wcześniej wyjechałam z domu, żeby kupić coś na gardło a babka w jedynej aptece całodobowej u mnie mówi mi, że nie ma :szok: Kciuki za dzisiejsze wizyty :) Aaa witam się w 29 tygodniu :D Wczoraj zastanawialiśmy się z M nad tymi kopniaczkami wieczornymi małego, czy to czasem nie rączki bo skoro główkę ma na dole to prędzej pasowałoby to na rączki, które daje koło główki. W każdym razie wieczorem mocno szaleje na lewym boku :)

Cześć [emoji5] chciałam się przywitać[emoji6]ja tez lipcowa
Witaj :) Który u Ciebie tc i waga maluszka?

Cześć @Sprightly88 :) co jak co ale w zakupach jesteśmy bardzo pomocne :D
Chyba nawet aż za bardzo :p

Ooo jaa, słodko [emoji173] Jaka ładna kicia [emoji7]

Ja już tez wstaje zbieram się
Do pracy jeszcze 9 razy liczę to już jak ola [emoji23]
:D Jak liczysz to zaczyna się dłużyć :p U mnie jeszcze tylko jutro i przyszły czwartek :-) :)
 
Z okazji skończonego 28 tc :)
20180416_212429.jpg
 

Załączniki

  • 20180416_212429.jpg
    20180416_212429.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 311
reklama
Do góry