reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny :D

Za godzinę wizyta, ale może trochę nadrobię do tego czasu ;)
Ja tez!!!!! I nie wiem czy to ze Nicole coraz szybsza I upierdliwa czy to tylko ja tak hormonalnie
Zapominam co kupic zapominam ze garnek na ogniu, wizyty to juz nie tylko w phone ale i na lustrze zapisane
[emoji85]
Bez pamięci zewnętrznej w postaci telefonu chyba bym zapomniała, gdzie nam głowę... Nawet wystawiając coś do piekarnika albo coś na kuchenkę, co robi się dłużej niż kilka minut tak, że wychodzę z kuchni, to ustawiam przypomnienie, a ostatnio i tak spaliłam ciecierzycę, bo w trakcie gotowania poszłam do wc, a jak wyszłam z WC to już nie pamiętałam, że garnek na gazie.........
 
Kupilabym dla siebie takich mi brak[emoji14][emoji14]w kolekcji
Ja takie będę miała [emoji23]
Ewentualnie kwiatki doczepię do swoich sandałek - chodzę w takich
monte-silentii-plus-8mm.jpg


Więc powinno iść szybko o sprawnie [emoji23]
 

Załączniki

  • monte-silentii-plus-8mm.jpg
    monte-silentii-plus-8mm.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 318
No to jest duza zaleta, ze bez problemu mozesz wsxystko do siebie dopasowac.
Dokładnie :D
W dodatku naprawdę niewielkim kosztem [emoji16]
Koszt tej narzuty (2,5mx3m) to niecałe 50zł, plus poduszki itd, ze wszystkimi dodatkami wyjdzie komplet na pewno <100zł ;)
A jakbym chciała kupić normalnie, to za samą narzutę tych rozmiarów zapłaciła bym dużo więcej....
 
Moja tez czy mm czy kp witd3 od po porodzie
Kupuje te ze strzykawka dozownikiem 5ml dziennie

A do kirdy dzieci je musza brac?
Nie wiem jak dzieci, ale dorośli w naszym klimacie poza latem praktycznie cały czas.... [emoji6]
Suplementując miałam ostatnio 15 (norma od 30 do chyba 120, górnej granicy nie pamiętam, bo cały czas jestem w okolicy dolnej...)
 
reklama
Do góry