reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Generalnie od 20tc zdaza sie tak ok 10 razy na dobe. A tak czesciej to wlasnie od kilku dni na wieczor.
Polecam na takie okazje ciepły prysznic, albo no-spa plus ciepły prysznic. Ja poprzednio większość ostatniego trymestru spędziłam pod prysznicem, bo podobno taka moja uroda, że brzuch twardy jak kamień co chwilę, a prysznic pomagał :D
 
reklama
@_agnieszka_
@Margana

U nas z kotem było tak:
WP_20170401_14_15_42_Pro.jpg
WP_20170531_22_41_32_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170401_14_15_42_Pro.jpg
    WP_20170401_14_15_42_Pro.jpg
    593,2 KB · Wyświetleń: 343
  • WP_20170531_22_41_32_Pro.jpg
    WP_20170531_22_41_32_Pro.jpg
    431,4 KB · Wyświetleń: 331
Ostatnia edycja:
Polecam na takie okazje ciepły prysznic, albo no-spa plus ciepły prysznic. Ja poprzednio większość ostatniego trymestru spędziłam pod prysznicem, bo podobno taka moja uroda, że brzuch twardy jak kamień co chwilę, a prysznic pomagał :D
Dzieki za rade[emoji3] Ja poprzednio od 25tc lezalam na feboterolu, wiec nie wiem jak to jest "normalnie" miec takie napiecia[emoji6]
 
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
Bierzesz dopegyt? Moja mama miała po tym taki światłowstręt,że musiała zmienić na inny lek. Może powiedz o tych skutkach ubocznych lekarzowi?
 
Witajcie. Ja juz nie spie mialam takie sny w nocy ze co chwile sie budzilam a tetaz odczuwam sennosc i podkrazone oczy ... Mam nadzieje ze xhoc dzis pogoda ladna bedzie. Kciuki za wizyty ;*
 
Cześć dziewczyny. Ja też już nie śpię. Dzieciaki dosyć spały. Młody bez gorączki. Ale biedny coś mu się śniło i obudził się z płaczem. Teraz jeszcze usnął. Marysia tylko na chwilę się obudziła z informacją, że boli ją gardło. Także zaczynamy kolejny dzień
 
reklama
Do góry