reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ale śliczności, niech juz leci ten czas jak najprędzej
Nooo ja też Już pragnę szkrabka utulil jak byłam w szpitalu to myślałam że wpadnę i wszystkie maluszki poprzytulam hihi tak plakaly maluszki no cudowny widok był takiego maluszka zobaczyc i wiedzieć że też to szczęście mnie spotkało [emoji7]
 
Hej dziewczyny. Właśnie pół godziny temu wypiłam "słodkiego drinka" i siedzę w poczekalni. Nie pozwolili dodać cytryny (mąż kupił mi zwykła, a nie cytrynową) [emoji27], ale pomimo tego że słodki napój piłam ostatni raz w Liceum, a teraz jadę tylko na wodzie to wcale nie było tak źle :) Jeszcze półtorej godziny i do domu :D
 
Hej dziewczyny. Właśnie pół godziny temu wypiłam "słodkiego drinka" i siedzę w poczekalni. Nie pozwolili dodać cytryny (mąż kupił mi zwykła, a nie cytrynową) [emoji27], ale pomimo tego że słodki napój piłam ostatni raz w Liceum, a teraz jadę tylko na wodzie to wcale nie było tak źle :) Jeszcze półtorej godziny i do domu :D
Oby tak dalej :) [emoji110]
 
Hej dziewczyny. Właśnie pół godziny temu wypiłam "słodkiego drinka" i siedzę w poczekalni. Nie pozwolili dodać cytryny (mąż kupił mi zwykła, a nie cytrynową) [emoji27], ale pomimo tego że słodki napój piłam ostatni raz w Liceum, a teraz jadę tylko na wodzie to wcale nie było tak źle :) Jeszcze półtorej godziny i do domu :D
[emoji110]powodzonka [emoji4]
 
reklama
Do góry