reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie rozumiem tych komentarzy , spytałam o mozliwa wkładkę a jak zwykle a po co, do czego, kazdy ma inne zdanie i jeśli będę chciała zalozyc buciki nie chodzacemu dziecku to pewnie założę :) po to są "niechodki" , np. na chłodne popołudnie, lub nawet na jakieś wyjście , szykuje nam się przyjęcie weselne pod koniec sierpnia, ładnie by dziecko wyglądało w małych bucikach z kompletu sukienki :)

A co "zapalenia uszek" to w jesień też nie założycie bo przecież jak zawieje to nic się nie stanie bo nie od tego jest zapalenie tylko od kataru ? No nie sądzę. Po to się zakłada , jak jest chłodniej. Ale widocznie się nie znam. Więc nie wazne :)
Klaudia po pierwsze skoro pytasz to ktos radzi. A radzi, bo chce dobrze. Takie buciki szkodza na rozwoj stop u tak malego dziecka, ale skoro Cie to nie intetesuje to nie pytaj i rob po swojemu.

Co do czapki to jesienia i zima chroni sie glowe przed utrata ciepla, a bie uszy przed wiatrem. Uszy sa zabezpieczone blona bebenkowa, ktora chroni je przed dzialaniem czybnikow zewnetrznych. Od zewnatrz nic im nie grozi

Zakonczylam swoje porady skoro Cie irytuja.
 
reklama
A ja nie rozumiem Twoich postów. Pytasz o coś, dostajesz odpowiedź i się unosisz jakimś fochem. Przecież nikt Ci nie powie jaką nogę będzie miało Twoje dziecko... Zrobisz sobie i tak po swojemu ale w takim razie po co pytasz jak i tak wszystkie odpowiedzi odbierasz jako atak...

Żadnym fochem. Spytałam i myślałam że ktoś odpowie, czy będzie zakładał ta czapkę czy nie. Bo zdania są podzielone u osób które mają już dzieci. Zrobię po swojemu, w temacie bucików, według Was są nie potrzebne i myślałam, że taka odpowiedź przeczytam , z resztą nie ważne. Nie potrzebna afera o czapkę i buty. A po to pytam bo właśnie nie znam się na tyle, dlatego nie chciałam żeby było pytanie przez pytanie. Po co Ci, do czego Ci. Ale skoro, jest trochę problem o taką drobnostke to lepiej nie pytać o nic. Miłej niedzieli. Odezwę się do Was bliżej porodu. Życzę zdrowia Wam i dzieciaczkom.
 
Dziewczyny jeszcze moj przy sprzątaniu teraz potlukl lusterko aż we mnie wrzeeeee co tam sprząta to jak nie jakiś flakonik to coś innego mu zlatuje a dziś lusterko Nosz kur*wa jasna 7 lat pecha?[emoji849]
 
reklama
Dziewczyny jeszcze moj przy sprzątaniu teraz potlukl lusterko aż we mnie wrzeeeee co tam sprząta to jak nie jakiś flakonik to coś innego mu zlatuje a dziś lusterko Nosz kur*wa jasna 7 lat pecha?[emoji849]
Kiedyś zbilam lusterko to było super 7 lat jakie mnie po tym spotkało☺️
 
Do góry