reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny parę dni temu wyszło mi koło brody parę syfkow i dziś chyba ale niejestem pewna czy to syfek ale mam na wardze jedna taka krostke ..W życiu niemialam opryszczki a tak mi jakoś przeszło przez myśl czy nierobi mi się opryszczka czy jest to jakoś niebezpieczne jakby okazało się że to opryszczka?
A swedzi? Bo jak oprycha to swedzi, jak nie to raczej syfek. A na ile to niebezpieczne to nie wiem. Ale na tym etapie to juz chyba mniej.
 
Mam to samo. Z hiper aktywnej mamuśki zostałam slonio-orka. Z rozmiaru 36/38 na namiot. Biegałam, fitness, taniec a teraz wolno mi wysiadywac kanapę jak kwoka jakąś. Ale pocieszam się że już bliżej niż dalej.
Dokładnie już bliżej jak dalej damy radę [emoji8] Darka Ty jako mega obeznana osoba mogłabyś mi powiedzieć czy opryszczka ( Chociaż nie wiem bo już od paru dni na brodzie miałam takie pryszcze i czy tylko to kolejny której bliżej ust się zrobił czy to opryszczka której w życiu niemialam )jest jakaś mega niebezpieczna?
 
Nie rozumiem tych komentarzy , spytałam o mozliwa wkładkę a jak zwykle a po co, do czego, kazdy ma inne zdanie i jeśli będę chciała zalozyc buciki nie chodzacemu dziecku to pewnie założę :) po to są "niechodki" , np. na chłodne popołudnie, lub nawet na jakieś wyjście , szykuje nam się przyjęcie weselne pod koniec sierpnia, ładnie by dziecko wyglądało w małych bucikach z kompletu sukienki :)

A co "zapalenia uszek" to w jesień też nie założycie bo przecież jak zawieje to nic się nie stanie bo nie od tego jest zapalenie tylko od kataru ? No nie sądzę. Po to się zakłada , jak jest chłodniej. Ale widocznie się nie znam. Więc nie wazne :)
 
Dokładnie już bliżej jak dalej damy radę [emoji8] Darka Ty jako mega obeznana osoba mogłabyś mi powiedzieć czy opryszczka ( Chociaż nie wiem bo już od paru dni na brodzie miałam takie pryszcze i czy tylko to kolejny której bliżej ust się zrobił czy to opryszczka której w życiu niemialam )jest jakaś mega niebezpieczna?
A swedzi Cię na ustach?
 
reklama
Do góry