reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny jeszcze moj przy sprzątaniu teraz potlukl lusterko aż we mnie wrzeeeee co tam sprząta to jak nie jakiś flakonik to coś innego mu zlatuje a dziś lusterko Nosz kur*wa jasna 7 lat pecha?[emoji849]
Nie no coś Ty. Ciężarnych i słoni to nie obowiazuje[emoji16][emoji16][emoji16]w sumie słoń i ciężarna to jedna kategoria[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Żadnym fochem. Spytałam i myślałam że ktoś odpowie, czy będzie zakładał ta czapkę czy nie. Bo zdania są podzielone u osób które mają już dzieci. Zrobię po swojemu, w temacie bucików, według Was są nie potrzebne i myślałam, że taka odpowiedź przeczytam , z resztą nie ważne. Nie potrzebna afera o czapkę i buty. A po to pytam bo właśnie nie znam się na tyle, dlatego nie chciałam żeby było pytanie przez pytanie. Po co Ci, do czego Ci. Ale skoro, jest trochę problem o taką drobnostke to lepiej nie pytać o nic. Miłej niedzieli. Odezwę się do Was bliżej porodu. Życzę zdrowia Wam i dzieciaczkom.
Klaudia niepogniewaj się za to co Ci teraz napisze , ale za parę miesięcy będziesz mama , a czasami zachowujesz się jak dziecko jak już coś nie po Twojej myśli to odrazu się burzysz , najpierw pytasz i to nie pierwszy raz ( broń Boże nie mam Ci tego za złe bo przecież o to chodzi żebyśmy się tutaj poinformowały, dzieliły doswiadczeniami( którego ani ja ani Ty jeszcze nie mamy) więc pytamy-normalne . Ale już któryś raz pytasz, zaczynasz dyskusję dziewczyny się produkują , piszą o tym co lepiej zrobić , czego nie co kupować, czego nie a Ty na końcu każdej porady się zloscisz i piszesz że i tak zrobisz po swojemu i trochę nierozumie po co w ogóle zadajesz pytania jak i tak Twoje zdanie jest jedyne i słuszne. Nie dziw się że za któryms takim komentarzem dziewczyny odpowiadają tak a nie inaczej . Poprostu jak pytasz to poczytaj , wysłuchaj rad a jak będziesz chciała to oczywiście zrób po swojemu bo przecież to Twoje dziecko i Twoja sprawa jak je będziesz ubierać , karmić, nosić, wozic itd ale nieunos się jakąś niepotrzebną dumą i niepsuj sobie nastroju . Jesteś fajna dziewczyna na prawdę , tylko daj sobie powiedzieć coś i niegniewaj się jak ktoś ma inne zdanie na dany temat , a nieukrywajac dziewczyny mają doświadczenie i dzieci a my dopiero wchodzimy w ten temat , a na pewno udzielając nam rad niechca dla nas ani naszych dzieci zle. Dlatego skończ też pisać że się odezwiesz gdzieś tam bliżej porodu itd tylko zachowaj się jak dorosła odpowiedzialna osoba bo mamy tutaj siebie nie po to żeby się kłócić, mieszac z błotem tylko mamy być dla siebie oparciem po to jest to forum . Także 10 głębokich wdechow i się uspokoj bo nic złego się niedzieje takie jest życie że ile ludzi tyle opinii i niekazdy się musi z każdym zgadzac jeszcze nie raz e życiu się spotkasz , z odmiennym zdaniem innych ludzi w rodzinie, pracy , domu itd i co za każdym razem przestaniesz się do każdego odzywać który ma inne zdanie jak Ty? . Nie . Także luzik , głowa do góry niech każdy robi co uważa za słuszne i tyle :)
 
reklama
Do góry