reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie rozumiem tych komentarzy , spytałam o mozliwa wkładkę a jak zwykle a po co, do czego, kazdy ma inne zdanie i jeśli będę chciała zalozyc buciki nie chodzacemu dziecku to pewnie założę :) po to są "niechodki" , np. na chłodne popołudnie, lub nawet na jakieś wyjście , szykuje nam się przyjęcie weselne pod koniec sierpnia, ładnie by dziecko wyglądało w małych bucikach z kompletu sukienki :)

A co "zapalenia uszek" to w jesień też nie założycie bo przecież jak zawieje to nic się nie stanie bo nie od tego jest zapalenie tylko od kataru ? No nie sądzę. Po to się zakłada , jak jest chłodniej. Ale widocznie się nie znam. Więc nie wazne :)
A ja nie rozumiem Twoich postów. Pytasz o coś, dostajesz odpowiedź i się unosisz jakimś fochem. Przecież nikt Ci nie powie jaką nogę będzie miało Twoje dziecko... Zrobisz sobie i tak po swojemu ale w takim razie po co pytasz jak i tak wszystkie odpowiedzi odbierasz jako atak...
 
reklama
Dokładnie już bliżej jak dalej damy radę [emoji8] Darka Ty jako mega obeznana osoba mogłabyś mi powiedzieć czy opryszczka ( Chociaż nie wiem bo już od paru dni na brodzie miałam takie pryszcze i czy tylko to kolejny której bliżej ust się zrobił czy to opryszczka której w życiu niemialam )jest jakaś mega niebezpieczna?
Najbardziej niebezpieczna jest do 12 tygodnia. No i trzeba jasno powiedzieć że najgorsze jest kiedy kobieta w ciąży zachoruje pierwszy raz w życiu. Wtedy należałoby zgłosić się do lekarza prowadzącego i ten ustali czy konieczne jest leczenie antywirusowe. Jednak opryszczka na ustach to nie to samo co w miejscach intymnych. Nie przeniesie się na dziecko. Ja osobiście miałam w 8 tygodniu. I to taka że aż mi węzły chłonne wysadzilo. Lekarz nie kazał mi żadnych leków brać ani się przejmować.
 
Najbardziej niebezpieczna jest do 12 tygodnia. No i trzeba jasno powiedzieć że najgorsze jest kiedy kobieta w ciąży zachoruje pierwszy raz w życiu. Wtedy należałoby zgłosić się do lekarza prowadzącego i ten ustali czy konieczne jest leczenie antywirusowe. Jednak opryszczka na ustach to nie to samo co w miejscach intymnych. Nie przeniesie się na dziecko. Ja osobiście miałam w 8 tygodniu. I to taka że aż mi węzły chłonne wysadzilo. Lekarz nie kazał mi żadnych leków brać ani się przejmować.
No właśnie nigdy wcześniej niemialam i w sumie może nadal nie mam tylko tak mi przeszlo przez myśl jak zobaczyłam bliżej ust to . Postaram zrobić sobie zdjęcie żeby było to wyraźnie widać i posle ok?
 
Nie rozumiem tych komentarzy , spytałam o mozliwa wkładkę a jak zwykle a po co, do czego, kazdy ma inne zdanie i jeśli będę chciała zalozyc buciki nie chodzacemu dziecku to pewnie założę :) po to są "niechodki" , np. na chłodne popołudnie, lub nawet na jakieś wyjście , szykuje nam się przyjęcie weselne pod koniec sierpnia, ładnie by dziecko wyglądało w małych bucikach z kompletu sukienki :)

A co "zapalenia uszek" to w jesień też nie założycie bo przecież jak zawieje to nic się nie stanie bo nie od tego jest zapalenie tylko od kataru ? No nie sądzę. Po to się zakłada , jak jest chłodniej. Ale widocznie się nie znam. Więc nie wazne :)

@klaudiaa975 każda z nas napisała swoje zdanie, a Tobie nie spodobało sie ze jest inne niż ty masz. Chyba to nie jest powód zeby sie unosić. Przykro mi ze tak to odebrałas.
 
reklama
Do góry