reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jeszcze moj przy sprzątaniu teraz potlukl lusterko aż we mnie wrzeeeee co tam sprząta to jak nie jakiś flakonik to coś innego mu zlatuje a dziś lusterko Nosz kur*wa jasna 7 lat pecha?[emoji849]
Aj daj spokoj juz!!! Ciagle cos Ci sie dzieje to lusterko bedzie dla Ciebie na szczescie[emoji3]
 
Kurczę niestety nieumie tego tak ująć dokładnie
1523812159196.jpg
20180415_190445-1632x1224.jpg
 

Załączniki

  • 1523812159196.jpg
    1523812159196.jpg
    320,2 KB · Wyświetleń: 263
  • 20180415_190445-1632x1224.jpg
    20180415_190445-1632x1224.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 262
Dziewczyny jeszcze moj przy sprzątaniu teraz potlukl lusterko aż we mnie wrzeeeee co tam sprząta to jak nie jakiś flakonik to coś innego mu zlatuje a dziś lusterko Nosz kur*wa jasna 7 lat pecha?[emoji849]
Ja w lipcu zrzuciłam z naczepy paczkę w której było 6 luster do szaf. Ale jeszcze żyję wiec pech nie może być aż tak duży :D
Kochana opryszczka jest taka wodnista, zazwyczaj to jest skupisko takich mini pęcherzyków lekko białych. Nie martw sie :*
 
Żadnym fochem. Spytałam i myślałam że ktoś odpowie, czy będzie zakładał ta czapkę czy nie. Bo zdania są podzielone u osób które mają już dzieci. Zrobię po swojemu, w temacie bucików, według Was są nie potrzebne i myślałam, że taka odpowiedź przeczytam , z resztą nie ważne. Nie potrzebna afera o czapkę i buty. A po to pytam bo właśnie nie znam się na tyle, dlatego nie chciałam żeby było pytanie przez pytanie. Po co Ci, do czego Ci. Ale skoro, jest trochę problem o taką drobnostke to lepiej nie pytać o nic. Miłej niedzieli. Odezwę się do Was bliżej porodu. Życzę zdrowia Wam i dzieciaczkom.
No i foch z przytupem. Przepraszam ale Twoja postawa świadczy o niedojrzalosci. Pytasz, dostajesz odpowiedź inna niż myślałaś i jest obraza. Skoro sama wiesz co robić to po co pytasz a potem zdziwienie jeśli ktoś troszkę krytycznie spojrzy na Twoje pytanie, które z całym szacunkiem do Twojej osoby bywają lekko bez sensu. Czapka w sierpniu? Sorry a Ty nosisz czapkę w sierpniu? Jeszcze leżąc w wózku pod Budka??? Buciki niechodki bo ładnie to wygląda??? Dziecku ma być wygodnie. A jak chcesz się chwalić wystrojona niunia to lalkę Barbie do wózka przyczep. Wierz mi że żadna doświadczona mama nie weźmie tego za dobry pomysł a jedynie obgadania Cię za plecami.
Możesz się na mnie obrażać. Nie zależy mi. Wypowiedziałam swoje zdanie bo już mi się krew gotuję na Twoje fochy
 
reklama
Do góry