reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Nawet mi nie mówcie o tej glukozie, nigdy nie byłam a już się boję bo pewnie teraz na wizycie mnie wyśle :szok:
Ja to raczej zawsze byłam przyzwyczajona do słodkiego i ta glukoza na mnie wrazenia nie zrobiła ale każdy raz jest inny a teraz jem dużo mniej słodkiego niż w poprzednich ciazach
 
reklama
Jejku jak ladnie i w środku i na zewnątrz, trzymam kciuki zeby mieli wolny termin
Znając moje szczęście to pewnie d**a z tego wyjdzie :p Ale nadzieję mam :D Super by było, 21go to już będzie ładna wiosna :)

Najgorsze jest to siedzenie w przychodni ponad 2 h :x
No masakra, co tam robić tyle czasu :p I jeszcze to kłucie dodatkowe, to będzie straszny dzień :p
 
Dzień dobry. U nas rozpoczęty 24 tydzień. Jak pomyślę ze w sumie bedzie cesarka gdzies kolo 38+3/4 to mi jakos wesoło sie robi że już tak jakoś z górki. W sumie to wytrzymać w moim przypadku tak do 5 czerwca a potem niech sie dzieje co ma byc. Wizyta w przyszły czwartek a w poniedzialek krzywa cukrzycowa. Ech....

@olaaa7 gratuluję terminu. Miejsce piekne. Kciuki zaciśnięte

@Margana jak się czujesz??

@Karla88 mi syrop z cebuli też pomogl. I moze ja dziwna jestem ale nie odrzuca mnie od niego.

@Onaszczesliwa2018 bedzie dobrze. Przesylam Ci wirtualne pozytywne fluidy.

Lecę kawkę zrobić. A potem trzeba się ogarnąć, corke ze szkoły odebrać. Dobrze ze juz chociaz cieplej. Po ostatnich mrozach to doslownie jak na Majorce[emoji3][emoji3][emoji3]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to raczej zawsze byłam przyzwyczajona do słodkiego i ta glukoza na mnie wrazenia nie zrobiła ale każdy raz jest inny a teraz jem dużo mniej słodkiego niż w poprzednich ciazach
Ja w sumie też jem sporo słodkiego, więc mam nadzieję, że jakoś to przeżyje :p

@Marika92 bardzo ładna ta sukienka, ja to zawsze się zastanawiam jakie buty do takiej sukienki najlepiej pasują, pomóż :D
 
Znając moje szczęście to pewnie d**a z tego wyjdzie :p Ale nadzieję mam :D Super by było, 21go to już będzie ładna wiosna :)


No masakra, co tam robić tyle czasu :p I jeszcze to kłucie dodatkowe, to będzie straszny dzień :p
Jeszcze gdyby pozwoliły leżeć na kozetce to zniosłabym to dużo lepiej, bo mi od nadmiaru cukru było tak niedobrze i słabo, a musiałam siedzieć, jeszcze na tak niewygodnych krzesłach ;/
 
Zapomniałam wrzucić brzuszek z 22 tc :)
Zobacz załącznik 841476
Ja zapomniałam zdjęcie zrobić :(
Zrobię dzisiaj wieczorem... [emoji15]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry