reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Aaaa i jednorazowe kapcioszki :D hehe więc ful wypas

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Na obiad zrobiłam dziś co kocham najbardziej czyli cokolwiek włoskiego :D Makaron + sos z kurczaka, szpinaku ricotty i suszonych pomidorów :) Zobacz załącznik 841441
W nagrodę synu skopał mnie tak mocno że prawie popuściłam, serio. Leżeliśmy i patrzyslimy jak brzuch raz mi sie wypukla z lewej a potem z prawej i tak w kółko, az w koncu dostałam takiego kopniaka w pęcherz że ledwo zdążyłam dobiec do łazienki
Mocno kopać to dopiero zacznie ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja mam jutro wizytę i już rozkminiam co będzie lepsze przed chalwa czy mleczko w tubce :D

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ja też mam jutro wizytę (w sumie patrząc na zegarek, to już dzisiaj...), ale to zwykła wizyta parę dni po prenatalnych, więc ;)
Oczywiście i tak się stresuję, jak tam moja szyjka itd, ale usg to tylko dodatkowo ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry