reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Haha to tak jak moj kot [emoji13] uwielbia ziemniaki

Moj maz nauczyl mnie jesc bułki z ziemniakami... Ale smazone na patelni i na kanapke.. Do tego sos czosnkowy mniam.
Uwielbiam chleb z pasztetem serem zoltym i majonezem [emoji3][emoji3]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja lubię bardzo jajecznicę z ziemniakami (normalniej nie lubię) i placki ziemniaczane w dwóch kromkach chleba :-)
 
reklama
@joanna4258, czemu mu nie ufasz? Tak intuicyjnie czy coś Ci nie grało na wizycie?

Co do bułki z dziwnymi dodatkami. Mój najukochańszy dziadek zawsze w okolicy świat wielkanocnych nie mógł się doczekać mazurka. A dlaczego? Bo robił sobie z nim kanapki :D Normalnie wkładał go sobie w bułkę i tak zajadał że aż mu się uszy trzęsły :) Mazurka samego nie tknął.

Hahahahah :D Dziadziuś wygrywa :)

Przypomniało mi się, że jak np. jem szprotki z puszki (te malutkie) to ZAWSZE odkrajam of kors główkę, wyjmuję kręgosłup i żołądek, czy co one tam mają jeszcze w środku... więc domyślacie się że zanim zjem kanapkę to się nieźle umęczę ;) Dlatego np. nie jadam takich malutkich smażonych rybek popularnych w krajach śródziemnomorskich, bo się je w całości :baffled::baffled:
 
U mnie było ok. Wspominam pozytywnie przede wszystkim wsparcie psychiczne, tzn samo to że był obok. Bo wiadomo że w inny sposób to niewielka pomoc ;) No i potem był z młodym jak mnie zszywali.



I nie ma eeeeee.... rewolucji żołądkowych?:sorry2:
O dziwo nie.. potrafi cały dzień nie zjeść nicz a wieczorem kolacja na trzy pełne talerze plus mały na jakiś sos , jeszcze jeden na chleb. No ogólnie pół stołu jego. Aż mi nie dobrze jak na to patrzę. Ale przyzwyczajony bo cały dzień w pracy i dopiero jedzą kolację wieczorem .. ale po nim nie widać żeby tyle zmieścił. Porcja jak na 3ech :D
 
Ja mam podobnie, wygladam powoli Jak balwan, a moje piersi po prostu sa monstrualnych rozmiarów a to dopiero połowa ciazy, muszę znowu kupic większy biustonosz. Juz sa większe o 3 rozmiary!
Moj mi mowi ze jestem piekna i ślicznie wyglądam, bardzo mnie zawsze wspiera we wszystkim.
Aż ma samej głupio przed sobą bo dlugo sie staraliśmy i bardzo cieszę sie ze jestem w ciazy ale w lustro nie zaglądam jak sie rozbieram:sad:
Jeszcze wszyscy mi cały czas mówią, ze przytyłam na ogół to zlewam, ale dziś mam gorszy dzien.
W dodatku co 3-4 godz jestem głodna i muszę wtedy zjeść bo inaczej mnie strasznie boli brzuch, i ten ból brzucha jest nie do wytrzymania.
Ehhhh wyzalilam sie...

Don’t worry
Ja mam najwiekszy brzuch 110cm cyc 105, pupa pewnie 115cm
Potem schudniemy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Peugeotka36 pisała że poczuła w pierwszej ciąży grubo po 24 tygodniu i nie były to też od razu jakieś mega mocne kopniaki więc pewnie Twoja dzidzia kopie tylko jest tak umiejscowiona , że tego nie czujesz :*

Dokl tak pozno byly I to lozysko nie przednie wiec dziwne ze tak pozno ruchy
Teraz juz franiu kopie ze jestem w szoku ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy procz bólu piersi normalne jest swędzenie sutka ? :/
U mnie się zdążyło kilka razy :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Mysle ze każda z nas ma taki etap teraz ze czuje się brzydka ja do 20 tyg wręcz byłam narysem jaka to j piękna nie jestem a id 2 tyg wcale już się nie czuje taka ładna brzuch rośnie w takim tempie waga tak samo do 20 tyg 3/4kg miałam a teraz jakoś szybciej wszystko ehhhhhhh

Co do bólu bo mam rzadko ale jak mnie dwa razy przycisnęło i miałam tak samo bol jak na okres ciągnęło aż do kręgosłupa myślałam ze po ścianie będę chodzić od razu pojechałam do lekarza i zbadał powiedział ze wszystko się rozciąga dziecko rośnie i to są normalne bólu szyjka wysoko zamknięta mały buszował na usg a ja nie czułam go wogole

Nie stresujcie się dziewczyny będzie dobrze i szybko minie ten 2 trymestr




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja brzydka nie czuje sie[emoji2]ide do fotografa nawet za tydz huhuh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry