reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja też ogryzam ptasie mleczko i delicje :D

Z dziwactw to lubię kanapkę z pomidorem posmarować na wierzchu majonezem i uwaga uwaga lubię surowe ziemniaki, muszę się hamować żeby ich nie podjadać jak kroję [emoji33]

p19uqqmzxqi22hcj.png
Haha to tak jak moj kot [emoji13] uwielbia ziemniaki

Moj maz nauczyl mnie jesc bułki z ziemniakami... Ale smazone na patelni i na kanapke.. Do tego sos czosnkowy mniam.
Uwielbiam chleb z pasztetem serem zoltym i majonezem [emoji3][emoji3]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A dla mnie to da dzieci wychowywane przez bardzo zdolne babcie/mamy , która tych gotowanie to pasja i dzieci zalapaly smykalke [emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Samo gotowania tak, jak najbardziej. Ale nie sadze zeby mamy i babcie nauvzyly ich takich wyszukanych potraw. Nie jeden kucharz wielu z rych potraw nie zna jesli przy tym nie pracuje[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Hahahah niezłe jesteście :D



Szok...! :o



Jajecznica z kopytkami też nieźle...! :)

@nagini84 ziemniaki??? :o Szalona!!



Jak byłam mała to podżerałam zawsze...! :)

@Jola92, ja też czekoladowych lodów nienawidzę!!

@Karla88, no pewnie okaże się że ty najzdrowsza w rodzinie :-D:-D:-D

@Margana kuuuurcze.... mam nadzieję że wszystko się wyprostuje :*
A czekoladę lubisz ?:D
Ja znowu maliny z krzaka lubię, a sok malinowy, kisiel, lody, czekolada przyprawia mnie o wymioty. A wczoraj pomyliłam się i kupiłam sok malinowy zamiast wiśniowego. I tak pije od wczoraj i coś mi bardzo nie smakuje, jak by był zepsuty. Ble. Patrze a tu ; smak malinowy. O zgrozo.. i ja to pije drugi dzień :(
 
Moj maz nauczyl mnie jesc bułki z ziemniakami... Ale smazone na patelni i na kanapke.. Do tego sos czosnkowy mniam.
Uwielbiam chleb z pasztetem serem zoltym i majonezem [emoji3][emoji3]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

...wiedziałam że dowiem się o jakichś wynalazkach :D :D

Ja pasztet z majonezem też chętnie, ale bez sera.. :o

U mnie w pracy pracuje sporo Ukraińców i pamiętam że mówili mi że zawsze ziemniaki polewają ketchupem :)
 
reklama
Do góry