reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry :)

@MADZIA 0902 śliczne ciuszki dla maluszka :-)

@Karla88 i ciebie dopadła choroba.. Trzymajcie się jakoś . Normalnie szpital polowy w domu

@oliwka_11 spełnienia marzeń :*

@joanna4258 trzymam kciuki :)

@SzczęśliwaCiężarna na pewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz zdrowego maluszka :)

Ja właśnie wstałam i postanowiłam sobie ze zdjęcia będę robiła co 2 tygodnie :) a więc to efekt :D
1520240875-9c05a18f6964599b-aaaaaa.jpeg

1520240887-b91dfa1a8723c237-aaaaaa.jpeg


p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Dziekuje za zyczenia. A wy pieknie rosniecie. Piekny masz brzuszek taka pileczka,juz ciaza jest widoczna golym okiem nie ukryjesz jej juz.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi na początku to było kompletnie obojetne bo uwielbiałam zawsze malych chlopcow [emoji16] (w pracy częściej miałam do nich słabość [emoji16] ale jak już dzieci kończą 2.5 roku i widać ich zainteresowania i zachowania typowe dla plci to już bliższe mi były dziewczynki) a dopiero jak już byłam w ciąży gdzieś w 10t to wewnętrznie czułam, że bardziej chciałabym dziewczynkę :)

f2w39n7303c24ozn.png
Mi tez obojętne. Ale ciągnie mnie do synka przez to gadanie całej rodziny o dziewczynce. I szkoda mi, że jak jest chłopczyk to taki biedny , że nikt go nie chce. Więc ja bardziej bym chciała synka :p ale czasem tez pomyślę o córce :D
 
Ja po luteinie mam cały czas mokro. Też czasem się niepokoję ale po tabletkach dopochwowych to podobno normalne.
Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie unormuje i wrócisz do domku chociaż szczerze powiedziawszy ja jakoś spokojniejsza byłam w szpitalu. Trzymaj się [emoji8][emoji8]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


No wcześniej nie brałam i właśnie też tak miałam dlatego się mega wystraszylam ale zrobili test i mów i że pewnie teraz od tych globulek . Ale znów cisnienie mi podskoczylo..
 
Mi tez obojętne. Ale ciągnie mnie do synka przez to gadanie całej rodziny o dziewczynce. I szkoda mi, że jak jest chłopczyk to taki biedny , że nikt go nie chce. Więc ja bardziej bym chciała synka [emoji14] ale czasem tez pomyślę o córce :D
Każda płeć jest fajna [emoji16] nie myśl tak, że jak chlopiec to nikt go nie chce... Bo to jest po prostu tak, że to byłaby nowość :) babcie by np. Chciały czesać fryzurki, kupować spineczki, spódniczki :) bo nie miały okazji :) ale każde dziecko będą bardzo kochać :) bez względu na plec

f2w39n7303c24ozn.png
 
Dzień dobry :)

@MADZIA 0902 śliczne ciuszki dla maluszka :-)

@Karla88 i ciebie dopadła choroba.. Trzymajcie się jakoś . Normalnie szpital polowy w domu

@oliwka_11 spełnienia marzeń :*

@joanna4258 trzymam kciuki :)

@SzczęśliwaCiężarna na pewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz zdrowego maluszka :)

Ja właśnie wstałam i postanowiłam sobie ze zdjęcia będę robiła co 2 tygodnie :) a więc to efekt :D
1520240875-9c05a18f6964599b-aaaaaa.jpeg

1520240887-b91dfa1a8723c237-aaaaaa.jpeg


p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Super :) widać różnicę :)
 
Witam się z rana [emoji4] niedawno otworzyłam oczy [emoji4]
Trzymam kciuki za wizytujące [emoji110]
Rano mama zaniosła mi mocz do badania, później jak będę miała już wynik zadzwonię do mojej lekarki o której mogę przyjść na szpitala na kontrolę tych bóli. Zauważyłam że najbardziej boli jak chce się wypróżnić a nie mogę. Tak było w sobotę i panikowałam. Jak już w końcu poszło to była ulga i tak jest w sumie cały czas ale boli już mniej. Pachwiny czuję cały czas i czasem dalej kłuje krocze. W środę druga próba połówkowych ale dowiedziałam się że ten lekarz nie bada szyjki więc wolę iść dzisiaj sprawdzić do mojej bo wizyta dopiero za 2,5 tygodnia.
Idę nakarmić dziecko bo daje znak że głodne [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry