reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Przyznam szczerze, że jak szukałam restauracji, to zwatpiłam... Ale dość szybko, że względu na logistykę doszłam do wniosku, że lepiej sala w rodzinnych stronach O (więcej gości, bo większa rodzina, poza tym u mnie kilka osób niepijacych, jedna karmiąca itd, więc dużo łatwiej było ogarnąć logistykę odwożenia po...)
Kumpel robił wesele w karczmie góralskiej w Tychach, i na zdjęciach wyglądało super, ale to jednak dość daleko jest, i dość drogo było :(
Parę osób też szukało czegoś na ogródkach działkowych - czasem domy działkowca itd organizują, ale bywa różnie z jedzeniem...
Z fajnych sprawdzonych miejsc powiedzmy w okolicy, to dolina górnika - bardzo daleko chyba nie masz, więc może zobacz sobie? miejsce spacerowe, sale w środku dwie, dość spora i mniejsza (w mniejszej wujek robił ostatnio 60-kę na ok 20 osób, ogólnie często tam bywam na imprezach, bo większość z mojej rodziny większe imprezy robi tam) jedzenie było całkiem dobre i w przyzwoitej cenie, ale cześć zawsze mieliśmy swoją, np ciasta, itd...

Trzymam kciuki, żebyś znalazła coś fajnego, niedrogiego, i koniecznie z ogródkiem ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Zależy nam na czymś u nas w mieście, m.i. ze względu na moje dwie babcie, jedna w tym roku kończy 90 lat a druga jutro ma operację bioder, więc nie wiadomo w jakim stanie będzie. U nas będzie tylko najbliższa rodzina, max 20 osób. Najlepiej jakby wszystko zapewniała restauracja. Mam na oku póki co Vacanze w Siemianowicach ale musimy tam podjechać i popytać co i jak :)
hdvsgg40.jpg

204_8_thb.jpg

hdvsgg55.jpg
 

Załączniki

  • hdvsgg40.jpg
    hdvsgg40.jpg
    226,8 KB · Wyświetleń: 268
  • 204_8_thb.jpg
    204_8_thb.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 280
  • hdvsgg55.jpg
    hdvsgg55.jpg
    188,3 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Powiem tak - zależy jaki szpital i jaki oddział...
Ja bym pewnie odwiedziła, ale - możesz mieć "maseczkę" (albo chociaż apaszkę nasuniętą na twarz poza salą docelową), a po powrocie komplet ubrań do prania itd...

0d1yrjjgtd95fou3.png
No właśnie mnie ogólnie szpitale w ciąży zniechęcają, znając samą siebie do końca ciąży będę potem panikować czy czegoś przypadkiem nie chwyciłam.
 
Ale super :) Ja jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłam, ja to nawet nie czuję żadnego przesuwania małego, jedynie to te bąbelki. Żałuję, że mam łożysko akurat na przedniej ścianie :( Dziewczyny a czy na późniejszym etapie ciąży mimo tego łożyska z przodu będę też widziała na brzuchu jak mały się rozpycha?


Ale piękne rzeczy [emoji7] Truskawki są boski, sama bym chętnie kupiła dla Remika :) Pochwal się gdzie kupiłaś :)


Całe szczęście, że już jesteś w domu i Ci lepiej. Oby udało się znaleźć przyczynę tych ataków :) A co fajnego kupiliście w Ikei? :)
Tak na późniejszym etapie będziesz czuła i widziała rozpychanie i będziesz narzekala, że boli :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Moja córka ma 8 lat i choćbym nie wiem jak dobra była gospodynią to połowy tych rzeczy nawet nie znam i wątpię żeby dziecko 8 letnie miało taki zmysł kulinarny
woec skąd te dzieci je znają?? Myślicie ze rodzice ich uczą???
Mnie żadne takie programy nie przekonują zawsze jest to wyreżyserowane w jakieś częścimysle ze dostają gotowe przepisy i uczą się je na pamięć potem przychodzi emisja odcinka i je odtwarzają


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry