reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Fajna [emoji23]

A tak w ogóle, to cześć dziewczyny :)
Jak się czujecie z rana?
Kto dzisiaj wizytuje?
Oczywiście kciuki [emoji106][emoji106][emoji106]

@Onaszczesliwa2018 - co u Ciebie? Jak po nocy?

O pojechał do pracy, koty ogarnięte, śniadanie zjedzone, ale za chwilę wrócę jeszcze do łóżka z laptopem ;)


0d1yrjjgtd95fou3.png
.
U mnie w sumie nic nowego bole mam nadal , ale zr zmęczenia momentami zasypialam także o tyle lepiej :)

A jak dziś Ty się czujesz
 
Bóle dalej są ale po praktycznie nieprzespanej którejs nocy mogę powiedzieć że dziś i tak już "spalam "pewnie że zmęczenia i udawało mi się na troszkę zasypiać a Ty jak dziś
Ja dobrze, oby już tak caly dzień ☺️ jeszcze leżę w łóżku, mała skacze a rodzeństwo jeszcze spi☺️ oby te bóle całkiem minęły i bylo już spokojnie. Będziesz dzisiaj miala badanie?
 
Ja dobrze, oby już tak caly dzień ☺️ jeszcze leżę w łóżku, mała skacze a rodzeństwo jeszcze spi☺️ oby te bóle całkiem minęły i bylo już spokojnie. Będziesz dzisiaj miala badanie?

Tak dziś będą badac i podejmować decyzje czy zakładamy ten krążek czy zostajemy przy lekach . Mam nadzieję , że szyjka nadal się dzielnie trzyma. No to fajnie ja się obudziłam to mały też dwa razy się przywitał i chyba poszedł spowrotem spać :)
 
Tak dziś będą badac i podejmować decyzje czy zakładamy ten krążek czy zostajemy przy lekach . Mam nadzieję , że szyjka nadal się dzielnie trzyma. No to fajnie ja się obudziłam to mały też dwa razy się przywitał i chyba poszedł spowrotem spać :)
Niech tam wszystko mocno trzyma trzymam kciuki. Super czuc te nasze maluszki☺️ a Ty dzisiaj dokładnie który masz tydzień?
 
.
U mnie w sumie nic nowego bole mam nadal , ale zr zmęczenia momentami zasypialam także o tyle lepiej :)

A jak dziś Ty się czujesz
Mam nadzieję, że uda się dzisiaj kupić melisę - mnie bardzo pomaga, i pomagała też przed ciążą - od bardzo dawna wieczorem, zwłaszcza po ciężkim, stresujacym dniu pijemy z O po kubeczku, i dużo lepiej nam się śpi ;)
No i mięśnie też trochę rozluźnia, więc ogólnie powinna pomóc...

A ja chyba ok ;)
Leżę, ale w sumie bardziej z lenistwa, potem już te bóle nie wróciły, więc może faktycznie skopany pęcherz..

Poleżę trochę, bo mam sporo takiego "laptopowej" roboty, jak zamówienie płytek czy kaloryferów, a potem się zwlekę coś ugotować...
Ale ja mam dzisiaj lenia...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dziewczyny moja babcia będzie miała jutro operację, zastanawiam się czy wskazane jest odwiedzenie jej w szpitalu, czy lepiej sobie darować ze względu na zarazki, bakterie itp?
 
Ja zapisałam się do lekarza dziś na 11:45 strasznie suchy kaszel mnie meczy niech zobaczy moje gardło pozatym syrop z cebuli i herbaty z miodem
Mąż tez idzie do lekarza
Naszczescie corce gorączka orzeszla dziś nawet śniadanie zjadła normalne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak w ogóle to dzień dobry :) Dziś kończymy 22 tydzień :) Po pracy znowu jedziemy do USC, mam nadzieję, że dziś już uda się wszystko załatwić :) Mam problem z wyborem restauracji na przyjęcie :( Nic ciekawego u mnie w mieście nie ma, a nie chcielibyśmy gdzieś specjalnie dojeżdżać.
Zauważyłam, że ten ból pleców o którym kiedyś pisałam pojawia się jak śpię dłużej na jednym boku i wtedy właśnie ten bok boli. Dziś w nocy i wczoraj mi się to znowu przydarzyło. Ale to tak bardziej na wysokości środka pleców. Przeszło po jakiś 20 minutach.
Przyznam szczerze, że jak szukałam restauracji, to zwatpiłam... Ale dość szybko, że względu na logistykę doszłam do wniosku, że lepiej sala w rodzinnych stronach O (więcej gości, bo większa rodzina, poza tym u mnie kilka osób niepijacych, jedna karmiąca itd, więc dużo łatwiej było ogarnąć logistykę odwożenia po...)
Kumpel robił wesele w karczmie góralskiej w Tychach, i na zdjęciach wyglądało super, ale to jednak dość daleko jest, i dość drogo było :(
Parę osób też szukało czegoś na ogródkach działkowych - czasem domy działkowca itd organizują, ale bywa różnie z jedzeniem...
Z fajnych sprawdzonych miejsc powiedzmy w okolicy, to dolina górnika - bardzo daleko chyba nie masz, więc może zobacz sobie? miejsce spacerowe, sale w środku dwie, dość spora i mniejsza (w mniejszej wujek robił ostatnio 60-kę na ok 20 osób, ogólnie często tam bywam na imprezach, bo większość z mojej rodziny większe imprezy robi tam) jedzenie było całkiem dobre i w przyzwoitej cenie, ale cześć zawsze mieliśmy swoją, np ciasta, itd...

Trzymam kciuki, żebyś znalazła coś fajnego, niedrogiego, i koniecznie z ogródkiem ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Dziewczyny moja babcia będzie miała jutro operację, zastanawiam się czy wskazane jest odwiedzenie jej w szpitalu, czy lepiej sobie darować ze względu na zarazki, bakterie itp?
Powiem tak - zależy jaki szpital i jaki oddział...
Ja bym pewnie odwiedziła, ale - możesz mieć "maseczkę" (albo chociaż apaszkę nasuniętą na twarz poza salą docelową), a po powrocie komplet ubrań do prania itd...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry