reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie[emoji5]
Ja tez cos od 2.00 spac nie moglam. Mam nadzieje, ze zaraz sie jeszcze przespie.
Corka pietwsze co powiedziala po przebudzeniu to: " dzis jest moj najlepszy dzien"[emoji3]

Powodzenia na wszystkich wizytach i polowkowych!!!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Witam sie o tak wczesnej porze :) ja juz od 3 nie spie jakos nie moge spac i juz melise standardowo pije . Kciuki za wizytujace dzis bo sporo nas jest tego dnia :) u nas -12 stopni jak na razie. Kolezanka z pracy mi miala ciuszki odlozyc w biedronce jak beda dobrej jakosci i ciekawa jestem :)
To daj znac jak cos bedziesz wiedziala o tych ciuszkach[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Dzien Dobry! ja tez juz nie śpię.

@_agnieszka_ @Agatka29 powodzenia na wizytach!!!

Co u nas sie od wczoraj dzieje, pogoda straszna zawieje i zamiecie śnieżne, zamknięte drogi, pociągi nie kursują. Autobusy miejskie od wczoraj od godziny 19 juz nie jeździły. Zamknięte wszystkie szkoły/przedszkola, większość sklepów, restauracje. Dzis po popoludniu ma sie juz poprawic, oby!
 
Do góry