reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Niby te obowiazkowe sa bezplatne, ale co z tego jak gorsze daja[emoji53] A do tego pelno zalecanych, za ktore trzeba placic.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Uffff tu gratis

Za dwa tyg mmr u nas...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi wody odeszły w szpitalu jak kręciłam się na piłce a 40 min później urodziłam. Tego dnia odszedł mi czop śluzowy po 13 więc już wiedziałam że tego dnia będę rodzic po 17 zaczęły się skurcze pierwsze skurcze , zdążyłam się wykapać sprawdzić torby itp ,a po 23 dopiero do szpitala. Ból okropny,rodziłam bez znieczulenia, nacinane krocze .

Moja siora 1.5 h rodzila szok mowi ze popchala I szybko poszlo

Ciekawe jsk u mnie,,,,,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi odeszły wody jak myłam włosy w umywalce w sali w szpitalu [emoji23] co za szok to był dla mnie szlam na porodówkę jak kaczka Haha bo myślałam ze dziecko wypadnie zaraz


16udyx8di9hvrs5t.png

To ja chcialam isc pod prysznic a nagle bol niesamowity ktg szybko i bylo 195 i bach cc szybko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chuda była strasznie, w całej ciąży przytyła tylko 9kg więc jak urodziła bo prkatycznie wyglądała jak przed ciążą :D Ale to chyba coś w genach bo pierwszą córkę też dużą urodziła bo ważyła 4800 no a syn, czyli mój facet, 5100 :D Jakbym nie widziała na własne oczy w książeczce to bym nie uwierzyła:D Ale przez to obydwoje urodzili się z zamartwicą i mieli tylko 2 pkt w skali Apgar, no i oczywiście poród kleszczowy, ale i tak ją podziwiam że dała radę na żywca wycisnąć tak duże dzieci :) A mój J nie jest jakiś ogromny bo ma raptem 182 cm wzrostu i jest szczupłej budowy więc nie wiem czemu takie duże te dzieci się rodziły. A o cukrzycę nawet ostatnio ją pytałam i mówi że nie miała w ciąży więc chyba geny. A tak jeszcze dodam że siostra mojego J urodziła córkę miesiąc przed terminem i mała już miała wagę 3800, więc jakby ją donosiła to też kawał dziewczynki by było :D Więc to chyba jednak genetyka :D

Woooo rany 5100? Rany Moxe byc cc a zeby franus taki duzy byl[emoji13][emoji13][emoji13][emoji13][emoji8]

Marze o sn od zawsze niestety z cora mid bylp dane
Teraz Mam zielone na sn ale oczywiscie jrsli waga 5100 to biore te wage a Moxe byc cc [emoji23][emoji23]to musi byc klocek od razu 62 size


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
13 dni po terminie;))? Jak sie czulas w 42tc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Szczerze huj...o płakałam w ost tyg dzień w dzień już musiałam leżeć w szpitalu codziennie coś podawali balonik, rozkurczowe coś, kroplówka nic ...
wyglądałam jak świnia spuchnięta
Usta jak murzyńska matka z pełnienia odnd
Wszyscy rodzili dookoła tylko nie ja
Dlatego wynagrodzeniem było to ze ur bez znieczulenia nacięcia i w 3 godz
Zobaczymy jak teraz [emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Do góry