reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja kupilam jedna tez rozmiar M (tam jest tabelka ponizej zdj z rozmiarami) tylko do szpitala najwyzej dokupie jeszcze ogolnie w domu nie lubie pizam zawsze spie w bluzce i majtkach przy corce spalam w staniku bawelnianym miekkim w nocy tylko odpinalam i karmilam
A to nawet nie zauważyłam tej tabelki, coś mi kiepsko idzie to mierzenie :D już zostawię M. Może i lepiej żeby nie była obcisła
 
reklama
U mnie było ostatnio trochę chorowania niestety. Gardło, żołądek (wymioty, biegunki) gorączka. Ścisła dieta + orsalit bez przerwy dowadniająco i sytuacja powoli się prostuje, ale ja jeszcze nie wstaję za bardzo. Większość dnia jestem osłabiona i leżę. Na wadze mam - 1kg do stanu sprzed ciąży. Trzeba to powoli nadrabiać.

Jedyna pozytywna rzecz to, że jestem właśnie po połówkowym USG. :-)

Nasz zaplanowany, zgodnie z instrukcjami z internetu :,-) (kalendarz chiński, ponad pół roku przed poczęciem zmieniona dieta bogata w sód i potas, sex dzień przed i w dzień owulacji, odpowiednia pozycja itd...) i upragniony syneczek okazał się DZIEWCZYNKĄ :-)

Teraz trzeba się jakoś powoli do tego przyzwyczaić, że będziemy mieli parkę i jakoś wszystko ogarnąć :-)
O to gratuluje coreczki! Obys szybko doszla do siebie po tym chorowaniu!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
co ty piszesz.... never ever nie dalabym tyle kasy wolalabym siedziec w domu i wychowac sobie dziecko
No, niestety, stolica. Może od września uda się do państwowego, byłoby taniej, ale szansę małe. Ja tam uwielbiam swoją pracę, chyba bym pracowała nawet, gdyby wszystko szło na żłobek ;p
 
A to nawet nie zauważyłam tej tabelki, coś mi kiepsko idzie to mierzenie :D już zostawię M. Może i lepiej żeby nie była obcisła
A ja się zastanawiam jaki rozmiar sukienki kupić czy 42 czy 44 i nie wiem.
Bez tytułu.png

Ja mam w biuście póki co 97cm, w talii to nie wiem w sumie a w biodrach jakoś 108cm myślicie, że lepiej 44? Tym bardziej, że sukienka ma być prawdopodobnie na majową komunię. W ogóle to talię powinnam mierzyć w najszerszym miejscu brzucha czy jak?
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    1,8 KB · Wyświetleń: 193
No, niestety, stolica. Może od września uda się do państwowego, byłoby taniej, ale szansę małe. Ja tam uwielbiam swoją pracę, chyba bym pracowała nawet, gdyby wszystko szło na żłobek ;p

no tak ja teez lubie swoja prace i pewnie tez bym placila ale ku...wa tyle kasy a ja tu juz w glowie sie kloce sama ze soba ze 490 to ta duzo....
 
reklama
No, niestety, stolica. Może od września uda się do państwowego, byłoby taniej, ale szansę małe. Ja tam uwielbiam swoją pracę, chyba bym pracowała nawet, gdyby wszystko szło na żłobek ;p
U mnie żłobek do którego dziś zadzwoniłam- 1200 zł. Też Warszawa. Na panstwowy nie mamy szans
 
Do góry