reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja dzis dzwonilam do dwoch zlobkow prywatnych u mnie w miescie zabic was ceną????
z wyżywieniem 490,00...
 
reklama
Dziewczyny od którego tygodnia jest odczuwalna czkawka u dziecka? Zastanawiam się bo czuję właśnie takie lekkie bąbelki co kilka sekund i myślę, czy to czkawka czy kopniaki?
Pewnie, moze byc czkawka :tak:

Wracajac na sekunde do wczorajszej dyskusji.
Jedyne co probuje robic ( i odnosze za kazdym razem porazke na calego) to wylumaczyc,ze istnieja rozne sposoby na problemy zdrowotne ,niz leki .
Nie zamierzam sie z Wami przekomarzac, klocic, docierac kto ma racje.
Probuje jedynie przedstawic swoja opinie z innego punktu widzenia.
Nie owijam w bawelne, nie bawie sie w klamstwa.
Jesli uwazam,ze powinnam sie podzielic z Wami swoim doswiadczeniem i wiedza to to robie.
Nie potrzebuje braw, tecz ,ze jest super i zabawnie. Nie musze byc ulubienica forum i dusza towarzystwa.
Nie musze byc rozumiana i akceptowana zeby sie dowartosciowac.
Wydaje mi sie jednak,ze wybierajac jakiekolwiek leczenie ( czy to jest stosowanie paracetamolu czy powazniejszych lekow) to warto poznac opinie z dwoch stron ( i nie zawsze musi byc to opinia na ktora wszyscy czekaja i popieraja).
Nie kazdemu moze to przypasc do gustu - zrozumialam to juz nieraz.
Ale nie moge przemilczec pewnych kwestii ,gdy sa tak oczywiste.
Z gory przepraszam jesli kogos urazilam.
Jestem szczera az do bolu i nie koloryzuje.
Pisze to,co czuje i mysle.
Nie zmienie swiata ani myslenia innych,ale moze cos trafi do chociaz jednej osoby i odmieni jej zycie.

A zmieniajac temat bylam dzisiaj w miescie i nie moglam przejsc obojetnie kolo TkMaxxa.
Kupilam wiec botki z krotkim rekawkiem i pajacyka,

IMG_20180227_120034.jpg

IMG_20180227_120113.jpg


IMG_20180227_120216.jpg


I jeszcze zaplacilam grosze ,bo 10 euro za wszystko.

Milego dnia.
 

Załączniki

  • IMG_20180227_120034.jpg
    IMG_20180227_120034.jpg
    577 KB · Wyświetleń: 299
  • IMG_20180227_120113.jpg
    IMG_20180227_120113.jpg
    402,3 KB · Wyświetleń: 288
  • IMG_20180227_120216.jpg
    IMG_20180227_120216.jpg
    542,3 KB · Wyświetleń: 294
jeżdzac na hurt ceny pizam sa bardzo niskie tylko mi sie nie oplaca brac bo musialabym cala rozmiarówke wziasc 27,00 zeta dla mnie ok jak tylko do szpitala chce ją wziasc
dolceSonno to pl produkcja i sprzedaja bez posredników stad tez aka cena
Czemu tylko do szpitala ? W domu już nie będziesz jej używać ? Zamówiłam dwie, tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo zamówiłam M. No niby taki noszę bo jestem wysoka, ale nie wiem jaka jest w tym sklepie rozmiarowka
 
Pewnie, moze byc czkawka :tak:

Wracajac na sekunde do wczorajszej dyskusji.
Jedyne co probuje robic ( i odnosze za kazdym razem porazke na calego) to wylumaczyc,ze istnieja rozne sposoby na problemy zdrowotne ,niz leki .
Nie zamierzam sie z Wami przekomarzac, klocic, docierac kto ma racje.
Probuje jedynie przedstawic swoja opinie z innego punktu widzenia.
Nie owijam w bawelne, nie bawie sie w klamstwa.
Jesli uwazam,ze powinnam sie podzielic z Wami swoim doswiadczeniem i wiedza to to robie.
Nie potrzebuje braw, tecz ,ze jest super i zabawnie. Nie musze byc ulubienica forum i dusza towarzystwa.
Nie musze byc rozumiana i akceptowana.
Wydaje mi sie jednak,ze wybierajac jakiekolwiek leczenie ( czy to jest stosowanie paracetamolu czy powazniejszych lekow) to warto poznac opinie z dwoch stron ( i nie zawsze musi byc to opinia na ktora wszyscy czekaja i popieraja).
Nie kazdemu moze to przypasc do gustu - zrozumialam to juz nieraz.
Ale nie moge przemilczec pewnych kwestii ,gdy sa tak oczywiste.
Z gory przepraszam jesli kogos urazilam.
Jestem szczera az do bolu i nie koloryzuje.
Pisze to,co czuje i mysle.
Nie zmienie swiata ani myslenia innych,ale moze cos trafi do chociaz jednej osoby i odmieni jej zycie.

A zmieniajac temat bylam dzisiaj w miescie i nie moglam przejsc obojetnie kolo TkMaxxa.
Kupilam wiec botki z krotkim rekawkiem i pajacyka,

Zobacz załącznik 840645
Zobacz załącznik 840646

Zobacz załącznik 840647

I jeszcze zaplacilam grosze ,bo 10 euro za wszystko.

Milego dnia.
Jakie śliczne *.* Byłam dzisiaj w Pepco i już miałam parę ubranek w koszyku, ale sobie przypomniałam, że nie znam płci i wytrzymam do 9ego. A tak ciężko przejść obojętnie :(
 
Dziewczyny od którego tygodnia jest odczuwalna czkawka u dziecka? Zastanawiam się bo czuję właśnie takie lekkie bąbelki co kilka sekund i myślę, czy to czkawka czy kopniaki?
Ja czuję od kilku dni, a jesteśmy w tym samym dniu ;)

Btw, przeczytaj podpis na suwaczku [emoji14]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie nie oglądałam :) Szczerze to nie wiem jak ogarnia się zakupy w innej walucie.

Tak samo, podajesz kartę przy płatności ale ściąga Ci po prostu w kursie za dany dzień- czy za dzień poprzedni, nie pamiętam.

@JustMe55 tak, tez idziemy we trojke na polowkowe. Mloda odlicza dni i wszystkim w przedszkolu sie chwali[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

My tak samo :) Strasznie jestem ciekawa co będzie u Was!
 
Czemu tylko do szpitala ? W domu już nie będziesz jej używać ? Zamówiłam dwie, tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo zamówiłam M. No niby taki noszę bo jestem wysoka, ale nie wiem jaka jest w tym sklepie rozmiarowka

ja kupilam jedna tez rozmiar M (tam jest tabelka ponizej zdj z rozmiarami) tylko do szpitala najwyzej dokupie jeszcze ogolnie w domu nie lubie pizam zawsze spie w bluzce i majtkach przy corce spalam w staniku bawelnianym miekkim w nocy tylko odpinalam i karmilam
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
Ojej, wspolczuje takiego snu. Musial byc straszny[emoji53] Oby juz sie takie nie snily!
Trzymam kciuki za wizute!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry