reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

......ale przyjmuje do wiadomości że może być brat..?

@olaaa7 a patrzyłaś bezpośrednio na stronie Assos, dział maternity? Duży wybór i można dobrać rozmiar, a na pewno wysylają do PL i na pewno są zwroty bo koleżanka zamawia czasami.
Nie nie oglądałam :) Szczerze to nie wiem jak ogarnia się zakupy w innej walucie.
 
reklama
przepiękna!!!

dziewczyny co ja przezyalam dzis w nocy !!!!
snilo mi sie ze duch/ trup chciał mnie zabic i dusił mnie ale naprrawdę to było tak realistyczne ja to czułam jak mnie dusi jak mi cos do buzi wsadza zaczełam płakać i wolac mamę mój Łukasz mnie obudził tak plakałam i zapytał co mi sie snilo nie mogłam dojsc do siebie reszte nocy spałam przytulona do niego i bałam sie zasnąć ... to było straszne nie jakies pierdły ale realistyczny sen w ktorym nie mogłam sie obudzic a wsszzystko czułam....
Omg, wspolczuje! Tez bym sie juz bala zasnac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziewczyny od którego tygodnia jest odczuwalna czkawka u dziecka? Zastanawiam się bo czuję właśnie takie lekkie bąbelki co kilka sekund i myślę, czy to czkawka czy kopniaki?
 
Moje dziecko kopie z rana :) Przez te mrozy siedzę w domu, czekam aż będę miała towarzystwo do spaceru lub na wiosnę ;) Boje się coś chodzić sama po tym lodzie...

Kojarzycie skąd mogą wynikać różnice w wypłacie aż o 200 złotych? Jestem na zwolnieniu od stycznia 2018. Płaci mi pracodawca, mam umowę o pracę na stałe i cały etat. Między wypłatą styczniową a lutową jest różnica netto 200 złotych...Nie chce kontaktować się z kadrową, bo te telefony nie należą do miłych ;) ze względu na charakter pani...Ale też nie chce być stratna przez jakiś błąd.
Roznica jest przez ilość dni w styczniu i lutym. Tak to na zwolnieniach niestwty jest.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A,...w temacie żłobków. Jest niedaleko mnie jeden nowy. Dosłownie 5min pieszo. Prywatny, dofinansowanie z UE. Koszt 190zl z wyżywieniem. Przyjmują dzieci w wieku od 20m.zycia do 3roku...ale...pracuje tam była dziewczyna mojego męża. (I to taka poważna miłość była) więc ja podziękuję :-) :-)
190 z wyzywieniem!? To my wiecej placimy za samo wyzywienie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Zamawialas już coś z tej strony DolceSonno? Bo mam zamiar zamówić z dwie / trzy koszule do karmienia ale obawiam się o materiał. Skoro takie tanie, 30/40zl.

jeżdzac na hurt ceny pizam sa bardzo niskie tylko mi sie nie oplaca brac bo musialabym cala rozmiarówke wziasc 27,00 zeta dla mnie ok jak tylko do szpitala chce ją wziasc
dolceSonno to pl produkcja i sprzedaja bez posredników stad tez aka cena
 
Do góry