reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia


Coś dziś ta nocka była kiepska dla większości.
 
reklama
Ja nie mam kotów ani psów, M by się chyba zadrapał, zakichał a oczy miałby jak terminator :D

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja mam hipoalergicznego kota, polecam :)
 
U mnie było ostatnio trochę chorowania niestety. Gardło, żołądek (wymioty, biegunki) gorączka. Ścisła dieta + orsalit bez przerwy dowadniająco i sytuacja powoli się prostuje, ale ja jeszcze nie wstaję za bardzo. Większość dnia jestem osłabiona i leżę. Na wadze mam - 1kg do stanu sprzed ciąży. Trzeba to powoli nadrabiać.

Jedyna pozytywna rzecz to, że jestem właśnie po połówkowym USG. :-)

Nasz zaplanowany, zgodnie z instrukcjami z internetu :,-) (kalendarz chiński, ponad pół roku przed poczęciem zmieniona dieta bogata w sód i potas, sex dzień przed i w dzień owulacji, odpowiednia pozycja itd...) i upragniony syneczek okazał się DZIEWCZYNKĄ :-)

Teraz trzeba się jakoś powoli do tego przyzwyczaić, że będziemy mieli parkę i jakoś wszystko ogarnąć :-)
Ja mojego syna wcale nie planowałam, ale jak już powstał to wedle internetu (chiński kalendarz, dieta, dzień zapłodnienia, pozycja itp) powinien być dziewczynką :) Ja zawsze mówię, że to jest pic na wodę, a szanse są dokładnie 50/50 :D

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Zastanawiam się czy na lato przyda się jakiś cienki bawełniany szlafrok do szpitala :p
Jak w grudniu byłam to chodziłam w samej koszuli a i tak było bardzo gorąco i nawet szlafroka z torby nie wyjmowalam.
Nie wiem czy kupować a potem mi się nie przyda ..
 
reklama
Do góry