reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

teraz w modzie jest gender :D hahah

mi w chinskim caly czas wychodzilo ze bedzie corka druga ale ja w to nie wierzylam haha tak chcialam syna ze musial byc i koniec
Mi w chińskim wyszła na listopad dziewczynka i była Anastazja, a teraz wychodzi chłopak i jest chłopak :D

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Ja właśnie wstawiłam dorsza w parowarze, brokuła i kasze i zrobiłam do tego sos cytrynowy :) ciekawe jakie wyjdzie :) parowar świetna sprawa :D robi się samo :D ale te mrozy mnie wyziębiają. Od razu w mieszkaniu ogrzewanie musieliśmy podkręcić bo się zimno zrobiło brrrr

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Ja właśnie wstawiłam dorsza w parowarze, brokuła i kasze i zrobiłam do tego sos cytrynowy :) ciekawe jakie wyjdzie :) parowar świetna sprawa :D robi się samo :D ale te mrozy mnie wyziębiają. Od razu w mieszkaniu ogrzewanie musieliśmy podkręcić bo się zimno zrobiło brrrr

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
No tak, ogrzewanie to jedno, po drugie koty mi pod kołdrę wchodzą [emoji23]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
własnie dzis mija miesiac jak pracuje fajna mloda dziewczyna bardzo pomocna, mam nadzieje ze sie nie przejadę na niej bo juz calkowicie strace wiare w ludzi....

luty pod wzgledem handlu porazka.. zimy juz nie ma a na wiosne za wczesnie wiec lipaaaa mam nadzieje ze od marca teraz ruszy sprzedaż i bedzie sie mogla wykazac

za to moja ex pracownica chyba zdala sobie sprawe ze pani ktora ja podkradla nie wywiaze sie z obietnic i wyobraz sobie ze wynajela lokal powyzej mnie... i tez otwiera sklep zajebiscie... wogole ale mam nadzieeje ze szybko jej sie oczy otworza jak to jest prowadzic biznes ... bo mnie na sam koniec chciala rozliczac


O ja pie.... Ale małpa z tej ex pracownicy... nie no ludzie zaskakują mnie coraz bardziej na prawdę .. jedzą.
 
Ja właśnie wstawiłam dorsza w parowarze, brokuła i kasze i zrobiłam do tego sos cytrynowy :) ciekawe jakie wyjdzie :) parowar świetna sprawa :D robi się samo :D ale te mrozy mnie wyziębiają. Od razu w mieszkaniu ogrzewanie musieliśmy podkręcić bo się zimno zrobiło brrrr

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Mi jest cały czas tak niedobrze po tym śnie że jeszcze nic nie jadłam, piję za to dużo herbaty. Może się jakoś uspokoi i dam radę wcisnąć w siebie pomidorową
 
reklama
własnie dzis mija miesiac jak pracuje fajna mloda dziewczyna bardzo pomocna, mam nadzieje ze sie nie przejadę na niej bo juz calkowicie strace wiare w ludzi....

luty pod wzgledem handlu porazka.. zimy juz nie ma a na wiosne za wczesnie wiec lipaaaa mam nadzieje ze od marca teraz ruszy sprzedaż i bedzie sie mogla wykazac

za to moja ex pracownica chyba zdala sobie sprawe ze pani ktora ja podkradla nie wywiaze sie z obietnic i wyobraz sobie ze wynajela lokal powyzej mnie... i tez otwiera sklep zajebiscie... wogole ale mam nadzieeje ze szybko jej sie oczy otworza jak to jest prowadzic biznes ... bo mnie na sam koniec chciala rozliczac
Trzymam kciuki za "nową", a co do tej poprzedniej, to... Nie skomentuję... Nie potrafię bez używania określeń zwyczajowo uznawanych za "niepolityczne"....
Powiem tylko, że.. karma wraca....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry