reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O to gratuluje! Fajnie, ze sie odezwalas. Zostan z nami, bo jest tu bardzo fajnie[emoji3] To Twoja pierwsza dzidzia?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Hej witam ☺ to moje drugie, obok mnie właśnie śpi mój 3,5 letni synek czeka mnie długa noc ...
 
reklama
Każdy ma inne zdanie co do 500 +
I zaczyna się gównoburza, jak zresztą wszędzie gdzie zacznie się ten temat. Jak zwykle zdania są podzielone. I każdy niech zachowa to dla siebie. Chyba nigdy nikomu nie dogodzi .nie było było źle teraz jest to też źle. Norma. Mi się wogole nie chce dyskutować na ten temat!
Nikt tu nikogo nie ocenia :) chodzi o to, że pracujemy i z naszych podatków idzie na 500 plus dla tych, którzy nie pracują :) i że nie ma w tym sprawiedliwości :) fajnie by było gdyby warunkiem 500 plus było to, że trzeba pracować

f2w39n7303c24ozn.png
 
U mnie w pracy koleżanka to ma w ogóle ciekawie, mąż przyjął po ślubie jej nazwisko :)


Ja uważam tylko tyle, że jak dają 500+ to powinno być na każde dziecko i tyle, bo co jak ktoś ma jedno dziecko to to dziecko nie je, nie ma potrzeb, nie chodzi do przedszkola czy szkoły? Chore.
Tym bardziej, że z naszych podatków to idzie :) często na takich co nic nie robią... A często kupują za to %

f2w39n7303c24ozn.png
 
A mnie najbardziej wkur... to ze cały czas wmawiano ze nie ma kasy nie ma socjalu nie ma skąd brać biedy kraj.. potem okazuje się ze inni wygrywają i wow kasa się znajduje to od razu każda następna partia zaczyna obiecywać ze jak dojdą do władzy to tez będą rozdawać kasę i okazuje się ze to co zawsze było niemożliwe teraz każdy chce dać ..


16udyx8di9hvrs5t.png
Myślę, że biorą z naszych podatków i stąd się znalazły pieniądze na 500 plus :) ale jak już mi zabierają to chciałabym żeby nie szło tylko na cudze, ale też na moje dzieci bo nie jest gorsze :) każdemu się należy

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ja teraz nie pracowałam miałam iść do pracy od września ale zaszłam w ciążę znów i do pracy prędko nie pójdę nie zostawię dziecka bo nie mam z kim po drugie u mnie na wsi żłobków nie ma. .tylko mąż pracuje. Jak urodzi się dziecko to złoże wniosek o 500+ bo będziemy spełniać kryteria . I to będzie dla nas jakaś pomoc. Jak nie pracowałam teraz i będę siedzieć w domu żeby odhowac drugie dziecko to będę patologią bo ja nie pracuje? ?żenada
 
za babami nie nadązysz naprawde!! [emoji14] jak mam obnizki czy jakis rabat w danym dniu to srednio z spzedaza jak nie mam nic to utargi super [emoji14]
myslalam zeby w tym dniu przy zakupie 2 rzeczy ta druga jest -30% zeby jakos zachecic przy zakupie 3 rzeczy trzecia najtansza -50%
Dobry pomysł o ile nie będziesz stratna :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Nikt tu nikogo nie ocenia :) chodzi o to, że pracujemy i z naszych podatków idzie na 500 plus dla tych, którzy nie pracują :) i że nie ma w tym sprawiedliwości :) fajnie by było gdyby warunkiem 500 plus było to, że trzeba pracować

f2w39n7303c24ozn.png
To, ze ktoś pracuje tez nie znaczy, że dostając 500 plus dobrze je wyda, bo czasami Ci pracujący tez pija i oni mogą powiedzieć, że to sprawiedliwe że dostają bo idzie z ich.
 
Do góry