reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moja szwagierka żeby dostać 500plus i becikowe powiedziała że nie wychowuje Lenki razem z moim bratem a w papierach widniał jako ojciec. Więc da się i tak załatwić.
Aż szkoda słów na takich ludzi... Potrafią się rozwiesc nawet żeby tylko oszukac

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Niech dadzą na karzede dziecko 250 i będzie far zero dyskryminacji czy ten ktoś pracuje czy też nie czy ma 2 dzieci czy 8 przynajmniej tak myślę i k arzdy będzie coś miał ja do najwyższej moge pojechać do tych pieniędzy ale wg nie brałem ich pod uwagę i tak bym mojego babelka zrobiła pieniądze to nie wszystko [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] nie będą z nami zawsze A taki dzidziuś przynajmniej do 18-stki[emoji16] ja bym chciała do pracy wrucic po 3 max 6 miesiącach bo martwię się troszkę za nadwyrezymy nasz budżet jak będę w domu pozatym planuje szukać innej pracy mam dość 2 zmiany wolę 1 i dziecko do sąsiedniej miejscowości do zlobka ale mój woli żebym z dzieckiem była przynajmniej 1 rok

3jgxskjo51j6485i.png
 
Aż szkoda słów na takich ludzi... Potrafią się rozwiesc nawet żeby tylko oszukac

f2w39n7303c24ozn.png
Dlatego dobrze, że się za to wzięli i skończyło się takie kombinowanie. Też znam dziewczynę, która udawała samotną matkę mieszkając z ojcem dziecka żeby tylko wyłudzić zasiłek...

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
My tam na zadne swiadczenia sie nie zalapiemy. Trzeba liczyc na siebie i sie nie ogladac na chwilowe wsparcie, ktorego zaraz nie bedzie.
U mnie dzisiaj na obiad domowe pierogi ruskie :) brzuch mam jak w 30 tygodniu...
W sobote ide z moim mezem na warsztaty chustonoszenia :) bedzie jakas odmiana :)
Ja się boję tego noszenia w chuscie... Bo tak sobie pomyślałam, że co w sytuacji gdy się potykamy, mamy ciężar dodatkowy z przodu i upadamy na Maluszka? Tak sobie o tym myślałam niedawno

f2w39n7303c24ozn.png
 
A ja się cieszę że są kryteria żeby mieć becikowe itp. Jak wprowadzili 500 +to co widzę ze wiele mamusiek zamiast przeznaczać kasę na dzieci, to non stop chodzą na paznokcie , rzęski itp pchają wszystko w siebie ,jak widzę to na fb to zygac mi się chce, kiedyś tego nie było to było całkiem inaczej .. I też powinny być kryteria żeby dostać kasę na drugie i kolejne dziecko, a nie takie kochane mamy które maja duże dochody, dostają dodatkowe pieniądze od państwa żeby sobie chodzić do kosmetyczki itp a nie kupić coś dzieciom itp. Naprawdę widzę takie przykłady na codzień
 
No nie wiem czy by to było takie super.
Bo np. ja skoro nie mogłam pracować bo pierwszym poronieniu to co, nie nalezy mi się już zapomoga. Czyli mam siedziec całkiem bez grosza bo nie mam pracy. A osoba która zarabia 5tysiecy może jeszcze dostać 500 dodatkowo ?:/
Przepraszam bardzo. W czym moje potencjalne 2 dziecko będzie gorsze jeśli zarabiam 5 tysiecy? Na 2 jest dla każdego, i miałabym nie składac wniosku bo co?
 
A ja się cieszę że są kryteria żeby mieć becikowe itp. Jak wprowadzili 500 +to co widzę ze wiele mamusiek zamiast przeznaczać kasę na dzieci, to non stop chodzą na paznokcie , rzęski itp pchają wszystko w siebie ,jak widzę to na fb to zygac mi się chce, kiedyś tego nie było to było całkiem inaczej .. I też powinny być kryteria żeby dostać kasę na drugie i kolejne dziecko, a nie takie kochane mamy które maja duże dochody, dostają dodatkowe pieniądze od państwa żeby sobie chodzić do kosmetyczki itp a nie kupić coś dzieciom itp. Naprawdę widzę takie przykłady na codzień
No niestety i tak bywa. W końcu skończą się na to pieniądze i dopiero się zacznie [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry