reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

PO od zawsze twierdzilo ze w budzecie nie ma kasy na jakakolwiek pomoc jak daja +500 i okazuje sie ze w budzecie jest jeszcze nadwyzka to PO stwierdzilo ze jak dojda do wladzy to nie tylko bedzie +500 ale rowniez 250 na kazde dziecko ... i okazuje sie ze jednak ta kasa bedzie wowwww...
wiec ja tez na ten temat nie chce pisac bo kazdy ma inne zdanie

Niestety to jest pozorne, bo zmniejszają się inwestycje w kraju, za chwilę dostaniemy kary z UE takie jak np niedotrzymanie postanowien reformy edukacji i rozwiązanie gimnazjów, rosną podatki- a co za tym idzie drożeje żywność, czy przecież ubrania dla dzieci... i dopiero po jakimś czasie wszyscy się ogarną, że rząd nigdy nie "daje" od siebie, bo nie ma swojej kasy- my na to wszystko pracujemy i ciężko płacimy... no ale naprawdę, temat rzeka. Karla, już piszę do Ciebie. K. to będę ja :)
 
reklama
A mnie najbardziej wkur... to ze cały czas wmawiano ze nie ma kasy nie ma socjalu nie ma skąd brać biedy kraj.. potem okazuje się ze inni wygrywają i wow kasa się znajduje to od razu każda następna partia zaczyna obiecywać ze jak dojdą do władzy to tez będą rozdawać kasę i okazuje się ze to co zawsze było niemożliwe teraz każdy chce dać ..


16udyx8di9hvrs5t.png
Nawet nie mów, też mnie to wkurza.
 
U mnie w pracy koleżanka to ma w ogóle ciekawie, mąż przyjął po ślubie jej nazwisko :)


Ja uważam tylko tyle, że jak dają 500+ to powinno być na każde dziecko i tyle, bo co jak ktoś ma jedno dziecko to to dziecko nie je, nie ma potrzeb, nie chodzi do przedszkola czy szkoły? Chore.
Też mnie to wkurza. A najlepsze, że jak gdzieś na to głośno narzekałam to mi mówili "to zrób sobie 2 to dostaniesz". Guzik prawda! Moje 2 dziecko dostanie owszem, ale co z moim 1?? Gorsze jest czy co??

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Też mnie to wkurza. A najlepsze, że jak gdzieś na to głośno narzekałam to mi mówili "to zrób sobie 2 to dostaniesz". Guzik prawda! Moje 2 dziecko dostanie owszem, ale co z moim 1?? Gorsze jest czy co??

p19uqqmzxqi22hcj.png
No właśnie, co z tego, że dostaniesz na drugie skoro przecież z drugim dzieckiem dojdą nowe wydatki a na wydatki pierwszego dalej nie będzie żadnej pomocy.
 
ja corke chcialam karmic a mi sie nie udalo zaluje... mam nadzieje ze teraz bede umiala
To tak jak ja. Bardzo chcialam, walczylam zawziecie, a i tak sie nie udalo. Tyljo 3 miesiace mieszanym sposobem i to w meczarniach. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
U mnie w pracy koleżanka to ma w ogóle ciekawie, mąż przyjął po ślubie jej nazwisko :)


Ja uważam tylko tyle, że jak dają 500+ to powinno być na każde dziecko i tyle, bo co jak ktoś ma jedno dziecko to to dziecko nie je, nie ma potrzeb, nie chodzi do przedszkola czy szkoły? Chore.
Moja kolezanka miala jeszcze lepiej, bo jak syna urodzila to corka miala 18 lat, wiec byla traktowana jak by miala jedno dziecko, a corka jeszcze na utrzymaniu byla[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry