reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ola zartujesz chyba.... Masz zly cm . ja na wysokosci pepka mam te 78cm. Gdzie ty masz te 90 to ja nie wiem.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

1519126458-6121e1ff083e8657-aaaaaa.jpeg
1519126464-2560b219479a6ba8-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chudzielec 184/71 kg zawsze

Teraz juz 83 a tylko 420 gram franus hih
I 107 pas rany to chyba wody tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja 178 wzrostu i 62kg
Więc mniej niż przed ciążą :o a maluszek nie wiem ile waży, mam nadzieję że na połówkowych w końcu coś się dowiem więcej :)
 
reklama
Pewnie bedziesz musiala robic posiew. Ja mialam bakteri ponad 29.000 i erytrocyty a o dziwo posiew czysty. A jakie masz ph? Ja biore 1 tab wit c i zuravit podobno pomaga wyplukac batkterie tak moja gin mi powiedziala

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie od dziś jem żurawinę taka domowa sama robiłam ,odczyn pH 1,015 dla normy 1,005-1,025 czyli się mieszcE ? Muszę kupić witaminę c ,a codziennie bierzesz ?
 
Do góry