reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jest dyskusja na ten temat to sie wypowiadam i jest to moje subiektywne odczucie. Wiesz inna matka moze isc tym tropem i wsadzic niemowlakowi kolczyk do nosa bo jej sie to podoba i krzywdy dziecku nie robi...pytanie tylko w imie czego? Wlasnego widzi mi sie? Uwazam ze dziecko ma prawo decydowac o wlasnym ciele wtedy ,kiedy jest na to gotowe . Dla mnie to ze jestem matka nie upowaznia mnie do wsadzania w cialo dziecka metalu bo tak chce...jak sie zdecyduje na zadanie sobie bolu samo to niech tak zrobi. Sama mam przeklute uszy ,ale nikt mi nie wmowi ze to nie boli...

hchygzu3s1ksbpf1.png

Kolczyki u dziecka to temat śliski i kontrowersyjny. Ktoś idąc tokiem twojego rozumowania mógłby nie szczepic dziecka niech samo podejmie decyzję bo to jego ciało. I jak będzie gotowe na zadanie sobie bólu to wtedy się zaszczepi. Lepiej nie poruszać takich tematów. I tak kazda zrobi jak uważa a po co się klucic i siać ferment
 
Dla Nas super bo lubimy sie pobawić wkrętarką czy innymi taki sprzętami. Ale co kto lubi :)
My skladalismy wszystkie meble w mieszkaniu sami ( poza zabudowa kuchni i przedpokoju). Ale nie z wyboru, tylko z oszczednosci. Na poczatku bylo przetazenie, na koniec moglismy juz to robic zawodowo[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jak chodzi o szafe na zamowienie ktora jest do sufitu, to trzeba sie liczyc z tym, ze gdy bedzie robiony remont to nie da sie jej przesunac. Wiec z wymiana paneli/kafelek trzeba sie nameczyc.
 
Jak chodzi o szafe na zamowienie ktora jest do sufitu, to trzeba sie liczyc z tym, ze gdy bedzie robiony remont to nie da sie jej przesunac. Wiec z wymiana paneli/kafelek trzeba sie nameczyc.
Widziałam przypadek wymiany paneli "do szafy", i przy szafie wykończenia jakby to była ściana - wyglądało całkiem nieźle ;)

Ale masz rację, pod tym względem jest to komplikacja....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Koniec spania...od dawna sie przebudzam w nocy a potem sie mecze zeby zasnac ponownie. Dzisiaj sobie darowalam, zwlaszcza, ze 4:40 to dobra godzina zeby zaczac dzien ;) Takze herbata i sniadanko, Internety i jakos to bedzie.
 
Cześć Dziewczyny :)

Mąż wyprawiony do pracy, śniadanie zjedzone, koty nakarmione ;)

I właśnie się zastanawiam, czy mam się położyć jeszcze z laptopem, czy może iść do drugiego pokoju walczyć z torbą, a właściwie dwoma torbami ;)
Jedną dzisiaj chciałabym skończyć, druga nie wiem, czy dzisiaj czy jutro... ;)
Koniec spania...od dawna sie przebudzam w nocy a potem sie mecze zeby zasnac ponownie. Dzisiaj sobie darowalam, zwlaszcza, ze 4:40 to dobra godzina zeby zaczac dzien ;) Takze herbata i sniadanko, Internety i jakos to bedzie.
No tak, dobra godzina ;)

A serio - przed ciążą często wstawałam o 4, żeby zdążyć pobiegać i zdążyć się wybrać do pracy... ;)
Ale.... Ja nigdy nie twierdziłam, że jestem zupełnie normalna [emoji23]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Kurcze mi lekarz nie zlecil jeszcze badania z glukoza mowi ze jeszcze czas jutro mam 20 tydzień ja dalej chora dzis mi juz przeziebienie poszlo na ucho bylam u pediatry powiedziala ze dalej brac co biore syropki ziołowe i czekamy.mam nadzieje ze omine antybiotyk jakims cudem.zobacze jak noc przejdzie jak nie to jutro ide do innego lekarza.synus zaczyna sie poruszac przy pierwszym synku czulam ruchy wczesniej.ogladam wozki podoba mi sie mutsy albo quinny milego wieczorku
Mnie lekarz powiedział, że na następnej wizycie da mi skierowanie na glukozę a wizyta wypada mi 22+4 :)
 
Do góry