reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jasne, ze taka zabudowa na zamowienie lepsza. Wykozystasz kazda przestrzen i zagospodarujesz wg wlasnych potrzeb. My mamy taka szafe w zabudowie w przedpokoju 3metrowa. Rewelacja.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

I ile placilas ? @Jola92 mi podsunęła ta ikee. I jeśli ten znajomy będzie miał części takiego typu sklepowego to nie będzie sensu u niego zamawiać tylko jechać do sklepu. No chyba że będzie miał dużo wytrzymalsze i lepsze czesci. To wtedy można zapłacić te 2 tys.
 
reklama
Ja tez chxe tam rodzic mimo ze moja gin pracuje na Woloskiej. Jednak mam doswiadczenie miedzy starynkiewicza i karowa. Na karowej lepsze warunki ale opieka zdecydowanie lepsza na starynkiewicza.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Słyszałam dobre opinie o Starynkiewicza. Ja planuję w św. Zofii.
 
Ona nie jest taka gotowa :D Bo jak już sobie ja zaprojektujesz to obsługa drukuje Ci takie cos na którym jest zestawienie numerów kartonów na których sa półkach i ile sztuk ich wziąć :D Chodzisz po magazynie i zbierasz na wózek mnóstwo płaskich kartonów a w domu bawisz sie w lego dla dorosłych :D

Aaaaaaha. No to nie wiem czy to takie super :D
 
Mam pytanie trochę odbiegające od kolczyków i przebijania uszek :D

Zastanawiamy się z K czy lepiej kupić szafę do przedpokoju, szafę do sypialni i komodę do sypialni w sklepie. Ładna z lustrem za niższą cenę czy zlecić zrobienie tych mebli znajomemu ?
Rozrysował by półki, szuflady itp tak jak będę chciała i w jakim kolorze będę chciała. I np. Za szafę do przedpokoju zamknęli byśmy się do 2 tys. Wykorzystał by każdy cm miejsca bo mamy dwa pokoje i nie za wiele miejsca na wszystko.
I chciałabym spytać, czy zamawiała któraś z was taką szafę ? Wydaje mi się bardziej wytrzymała i bardziej pakowna.
Szafy na wymiar są super i trwalsze niż te gotowe pokroju ikei, tylko zazwyczaj droższe. Jak macie znajomego, który weźmie względnie mało, to ja bym się decydowała.
No i można zrobić do samego sufitu i nie tracić cennego miejsca, no i nie będzie się kurzyć. My mamy w przedpokoju i sypialni, nie wiem, jak bez nich wytrzymywalismy.
 
Szafy na wymiar są super i trwalsze niż te gotowe pokroju ikei, tylko zazwyczaj droższe. Jak macie znajomego, który weźmie względnie mało, to ja bym się decydowała.
No i można zrobić do samego sufitu i nie tracić cennego miejsca, no i nie będzie się kurzyć. My mamy w przedpokoju i sypialni, nie wiem, jak bez nich wytrzymywalismy.

No właśnie zrobił by do samego sufitu, każdy cm wykorzystał więc chyba tak się zdecydujemy. Tylko ciekawe czy zrobił by z lustrem. W marcu mamy się z nim spotkać i mamy rysować :D
 
Kazdy ma jakies swoje dziwactwa i manie[emoji6] Ja np. uwielbiam jak wszystko jest uporzadkowane. I fizyczne rzeczy i sprawy do zalatwienia. Ale to tak maniakalnie[emoji6] Na wszystko robie listy i plany. Rzeczy zawsze musza byc odpowiednio ustawione. Dlatego tez ciagle jestem w nerwach, bo jak cos nie jest zalatwione czy zaplanowane tak jak bym chciala to nie moge przestac o tym myslec. Jest to syrasznie uciazliwe.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Czyli generalnie jesteś control freakiem, musisz mieć wszystko pod kontrolą :) Trochę Cie rozumiem, bo strasznie ciężko czasami odpuścić albo pozwolić żeby samo się coś ułożyło... ale tak jak piszesz, ty masz z tym najciężej, bo trudno Ci pewnie odpocząć albo delegować obowiązki... może uda Ci się spróbować przy 2 dzieciaczku ;)

A co do smarowania maścią przed pobraniem krwi... :o Nie wpadłam nawet na to! I też uważam że to są tak normalne i codzienne rzeczy, z którymi dziecko i tak będzie musiało się w życiu zetknąć, że po prostu trzeba być szczerym, powiedzieć jak jest i tyle.

Kanapka była fantastyczna :tak:
 
Co do przebijania uszu malutkim dzieciom, to ja nie jestem za, ale każda robi jak uważa. A jeśli już ktoś się upiera, to niech zrobi to u zawodowca. Ja akurat nie będę miała problemu z tym, chyba że któryś syn będzie zbuntowanym nastolatkiem z zamiłowaniem do kolczyków.[emoji16]

@klaudiaa975 ja bym brała na zamówienie. My mamy małe mieszkanie i np.w kuchni, przedpokoju i sypialni mamy meble na zamówienie bo inaczej miejsca do przechowywania byłoby mało, zwłaszcza w kuchni. Np. W przedpokoju mamy specjalną półkę na deskę do prasowania i odkurzacz. Choć akurat szafy z Ikei też mi się wizualnie podobają - nie wiem jak z jakością.

@ani_anita ja też chcę rodzić w św. Zofii. Mam tylko nadzieję, że będą miejsca, bo ostatnim razem załapałam się na jedną z ostatnich miejscowek[emoji12] i to rodzilam w domu narodzin, więc teoretycznie chętnych powinno być mniej. .


74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
 
reklama
Mam pytanie trochę odbiegające od kolczyków i przebijania uszek :D

Zastanawiamy się z K czy lepiej kupić szafę do przedpokoju, szafę do sypialni i komodę do sypialni w sklepie. Ładna z lustrem za niższą cenę czy zlecić zrobienie tych mebli znajomemu ?
Rozrysował by półki, szuflady itp tak jak będę chciała i w jakim kolorze będę chciała. I np. Za szafę do przedpokoju zamknęli byśmy się do 2 tys. Wykorzystał by każdy cm miejsca bo mamy dwa pokoje i nie za wiele miejsca na wszystko.
I chciałabym spytać, czy zamawiała któraś z was taką szafę ? Wydaje mi się bardziej wytrzymała i bardziej pakowna.
Ja miałam robioną szafę w pokoju pod zabudowę z lustrem, w środku szuflady, wieszaki półki i wyszło tak 3 tys szafa ok 3 metry szerokości na 2,20 wysokości
 
Do góry