reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Nadrobilam....
Co do kolczykow to Oliwi przebilam jak miala 8 mc. Chwila placzu i po bolu. Ladnie jej sie goilo i nie ciagnela za uszka. Rok temu zrobila sobie druga dziurke.
Z kolejna sobie poczeka troche.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja gin pracuje w szpitalu bielańskim. Naczytałam sie strasznych opinii... Wybrałam Starynkiewicza i mam nadzieję, że decyzji nie będę żałowała. Może sie spotkamy na porodówce :D
 
reklama
Mam pytanie trochę odbiegające od kolczyków i przebijania uszek :D

Zastanawiamy się z K czy lepiej kupić szafę do przedpokoju, szafę do sypialni i komodę do sypialni w sklepie. Ładna z lustrem za niższą cenę czy zlecić zrobienie tych mebli znajomemu ?
Rozrysował by półki, szuflady itp tak jak będę chciała i w jakim kolorze będę chciała. I np. Za szafę do przedpokoju zamknęli byśmy się do 2 tys. Wykorzystał by każdy cm miejsca bo mamy dwa pokoje i nie za wiele miejsca na wszystko.
I chciałabym spytać, czy zamawiała któraś z was taką szafę ? Wydaje mi się bardziej wytrzymała i bardziej pakowna.
 
Witam się wieczornie kanapka z pasta rybna ABBA... straszny shit no ale co zrobisz jak to jedyna rzecz na która mam ochotę [emoji53]
1518724725-620e41768868e156-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie trochę odbiegające od kolczyków i przebijania uszek :D

Zastanawiamy się z K czy lepiej kupić szafę do przedpokoju, szafę do sypialni i komodę do sypialni w sklepie. Ładna z lustrem za niższą cenę czy zlecić zrobienie tych mebli znajomemu ?
Rozrysował by półki, szuflady itp tak jak będę chciała i w jakim kolorze będę chciała. I np. Za szafę do przedpokoju zamknęli byśmy się do 2 tys. Wykorzystał by każdy cm miejsca bo mamy dwa pokoje i nie za wiele miejsca na wszystko.
I chciałabym spytać, czy zamawiała któraś z was taką szafę ? Wydaje mi się bardziej wytrzymała i bardziej pakowna.
My mamy szafy wszystkie z Ikea. Sami sobie projektujecie jak chcecie w środku tzn. ile półek , szuflad, gdzie drążki itp. Wybieracie tez sami obudowy i drzwi. Gwarancja 10 letnia. Powiem Ci że są bardzo solidne. Jestesmy mega zadowoleni tymbardziej że są takie jakie chcielismy. Do 2 tysięcy spokojnie coś sobie wybierzecie :)
 
Mam pytanie trochę odbiegające od kolczyków i przebijania uszek :D

Zastanawiamy się z K czy lepiej kupić szafę do przedpokoju, szafę do sypialni i komodę do sypialni w sklepie. Ładna z lustrem za niższą cenę czy zlecić zrobienie tych mebli znajomemu ?
Rozrysował by półki, szuflady itp tak jak będę chciała i w jakim kolorze będę chciała. I np. Za szafę do przedpokoju zamknęli byśmy się do 2 tys. Wykorzystał by każdy cm miejsca bo mamy dwa pokoje i nie za wiele miejsca na wszystko.
I chciałabym spytać, czy zamawiała któraś z was taką szafę ? Wydaje mi się bardziej wytrzymała i bardziej pakowna.
Jasne, ze taka zabudowa na zamowienie lepsza. Wykozystasz kazda przestrzen i zagospodarujesz wg wlasnych potrzeb. My mamy taka szafe w zabudowie w przedpokoju 3metrowa. Rewelacja.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
My mamy szafy wszystkie z Ikea. Sami sobie projektujecie jak chcecie w środku tzn. ile półek , szuflad, gdzie drążki itp. Wybieracie tez sami obudowy i drzwi. Gwarancja 10 letnia. Powiem Ci że są bardzo solidne. Jestesmy mega zadowoleni tymbardziej że są takie jakie chcielismy. Do 2 tysięcy spokojnie coś sobie wybierzecie :)

Dzięki :) pomyślimy. Bo jeśli mamy znajomego który zrobi jak w Ikea to lepiej u niego. Chociaż ja to bym pojechała i kupiła gotowa ale Kamil nie bardzo
 
reklama
Dzięki :) pomyślimy. Bo jeśli mamy znajomego który zrobi jak w Ikea to lepiej u niego. Chociaż ja to bym pojechała i kupiła gotowa ale Kamil nie bardzo
Ona nie jest taka gotowa :D Bo jak już sobie ja zaprojektujesz to obsługa drukuje Ci takie cos na którym jest zestawienie numerów kartonów na których sa półkach i ile sztuk ich wziąć :D Chodzisz po magazynie i zbierasz na wózek mnóstwo płaskich kartonów a w domu bawisz sie w lego dla dorosłych :D
 
Do góry