reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Macie czasem taki ból z tyłu pleców. Mnie dziś dopadł taki ból po prawej stronie jak obracałam się z pleców na prawy bok. Wcześniej raz mi się to zdarzyło ale z lewej strony w nocy i chyba też jak zmieniałam pozycję podczas spania. Na szczęście trwało to tylko kilka minut ale miałam mroczki przed oczami i lekkie zawroty głowy z nudnościami.

mnie uciska caly czas w miejscu kosci ogonowej najbardziej czuje wieczorami .. mysle ze to chyba przesto ze narzady zacły sie przesuwać i uciskac
 
reklama
dziewczyny czy ktoras z was zarazila sie tokspolazmoza w czasie ciazy ???

nie chce czytac google bo sie okaze ze mam przy okzji 100 innch chorob wole doswiadczenia z zycia
 
dziewczyny czy ktoras z was zarazila sie tokspolazmoza w czasie ciazy ???

nie chce czytac google bo sie okaze ze mam przy okzji 100 innch chorob wole doswiadczenia z zycia
Ja mam doświadczenie z 1 trymestru ale nie ze sobą. Nie chce pisac na forum żeby nie straszyc wiem, że w większości przypadków wszystko jest ok, chociaz w zasadzie młody to fajny i bardzo inteligentny chłopczyk
 
dziewczyny czy ktoras z was zarazila sie tokspolazmoza w czasie ciazy ???

nie chce czytac google bo sie okaze ze mam przy okzji 100 innch chorob wole doswiadczenia z zycia
Pytasz hipotetycznie czy....?
Z tego co wiem, to w pierwszym trymestrze może być bardzo niebezpieczna...
Ale przykładów znanych osobiście nie mam

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ostatnio była mowa o kołdrze i poduszkach z Lidla. Wspominałam że mam z Medadiso kołdrę i poduszki, które zrobiły się płaskie i zbite, zamówiłam puch silikonowy, żeby zmienić im wypełnienie i dzisiaj wyciągałam to wypełnienie które miało być kulką silikonową a okazało się że pełno w nich pociętej gąbki.
IMG_20180214_093512.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180214_093512.jpg
    IMG_20180214_093512.jpg
    162,9 KB · Wyświetleń: 288
Macie czasem taki ból z tyłu pleców. Mnie dziś dopadł taki ból po prawej stronie jak obracałam się z pleców na prawy bok. Wcześniej raz mi się to zdarzyło ale z lewej strony w nocy i chyba też jak zmieniałam pozycję podczas spania. Na szczęście trwało to tylko kilka minut ale miałam mroczki przed oczami i lekkie zawroty głowy z nudnościami.
Miałam tak, przeczytałam w necie, że to od spania na plecach, teraz śpie tylko na boku i nie mam już żadnych bóli.
 
reklama
Żeby oni w Lidlu tylko takie rzeczy kradli. Mi nawet znikają produkty spozywcze z wózka. Ostatnio potrzebowałam czerwonej cebuli do sałatki, ale na kasie okazało się, że już jej nie mam. Pewnie jakaś Grażyna na dziale mrożonek stwierdziła, że cebuli zapomniała, a do warzyw jej się nie chce wracać. Niedawno zniknęła mi paczka mięsa mielonego z promocji. A kiedyś podmienili mi na pieczywie wózek z 5zl w środku na taki z 1zl. W Lidlu wózka na 5 sekund się nie zostawia [emoji14]

p19uqqmzxqi22hcj.png

Hahahah uśmiałam się z rana :D :D Chyba dość dawno nie byłam w lidlu :D :D

Dzień dobry. Mój M. szykuje coś na wieczór, jakąś niespodziankę :) Ciekawe co wymyślił :)
 
Do góry