reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry [emoji4]
Spróbuję nadrobić 60 stron od wczoraj [emoji2][emoji2] szalejecie dziewczyny [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
A tak w ogóle, to część dziewczyny :)
Jak zwykle wstałam o 5, ale musiałam męża do pracy wyprawić ;)
Do tego dobre zdrowe śniadanko ;)

A teraz się położyłam, i może jeszcze jakaś krótka drzemka ;) albo chociaż poleżę i poczytam ;)
755bace3041aaa12aa27f639447e8b59.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Z tego co mi wiadomo można dwie kobiety lub dwóch mężczyzn jeśli tak łatwiej wybrać :)

f2w39n7303c24ozn.png
Na ślubie tak. Nawet byłam na takim:-) Do chrztu na chrzestnych musi być kobieta i mężczyzna, są jeszcze świadkowie chrztu to wtedy tak ale w moich stronach tego się nie praktykuje i oni nie są wpisywani w te księgi parafialne. No i wtedy może być np jeden chrzestny. ;-) :-) ja znajdę chrzestnych tylko to jest czasem tak że nie utrzymuje się takich bliskich relacji z kuzynami czy kuzynkami a tu bach..prosi się o bycie chrzestnymi
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj zapomniałam się na zakupach. Mąż wcześniej wrócił z pracy i sobie sam robił obiad :-) to na jedno dobrze.
Co do rozmiarów buta i wzrostu u mnie 39/ 177cm i tak nieraz mam problem z butami czy ciuchami. A bo np rękawy za krótkie czy ogólnie na niższą osobę.
Kawę pije od czasu do czasu ale bardzo słabą i pół kubka max. Lepiej się czuje po niej. natomiast herbata mi nie podchodzi jak już to owocowa.
Wczoraj zauważyłam nad kolanem z tyłu jakieś żyłki no więc chyba żylak wyszedł. To jest moja zmora. Bo rozstępów nie obawiam się. W pierwszej ciąży też tam był dziad potem zniknął. Tyle że teraz wcześniej wyszedł. No i martwię się tym. :-(
 
reklama
Na ślubie tak. Nawet byłam na takim:-) Do chrztu na chrzestnych musi być kobieta i mężczyzna, są jeszcze świadkowie chrztu to wtedy tak ale w moich stronach tego się nie praktykuje i oni nie są wpisywani w te księgi parafialne. No i wtedy może być np jeden chrzestny. ;-) :-) ja znajdę chrzestnych tylko to jest czasem tak że nie utrzymuje się takich bliskich relacji z kuzynami czy kuzynkami a tu bach..prosi się o bycie chrzestnymi
A z tego co słyszałam u mnie w jednym kościele pozwalają ... No chyba, że ktoś mówiąc mi pomylił chrzestnych że świadkami

f2w39n7303c24ozn.png
 
Do góry