reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Idę w końcu robić krem, potem będę nadrabiać [emoji14]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Dzisiaj jakiś taki dziwny dzień jest...
Koty wariują, biją się jak nigdy, szaleją i w ogóle.. Chwilami mam ochotę je powiązać... [emoji23]
A mnie się chce spać... :( i to tak mega...
Idę zrobić sobie cacao, może mnie trochę postawi na nogi ;)
A do tego mam mdłości gorsze niż na początku.. Mam nadzieję, że cacao ich nie nasili ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
No ja już myślałam z spanie mi minelo. A od dwóch dni porażka normalnie jestem tak strasznie zmęczona;(((

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
 
W sumie to z takich wiekszych rzeczy to musimy kupic lozeczko, fotelik i wanienke ze stelarzem. No ale wiadomo dochodzi mnustwo drobiazgow i tak konca nie ma.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Dochodza smoczki, butelki, pieluszki, jak pierwsza ciaza to laktator podgrzewacz itp itp. Ale ja tam na dziecku oszczedzac nie bede mimo, ze wokol tyle wydatkow to trzeba pomalu zaczac zbierac wyprawke
 
Jednak nie wytrzymalam w pracy pojechalam do domu... tak mnie rzygalo że nie mam siły:( w ogóle zle sie czuje ledwo sie umylam nasmarowalam sie amolem i ide spac tak wiec dobranoc :*
 
reklama
Właśnie a macie już upatrzoną wanienkę? A może myślałyście nad tym specjalnym wiaderkiem? Ja bym nie chciała takiej wielkiej wanienki bo mam wannę więc pewnie koło roczku dziecko i tak już będzie się w niej kąpać.
 
Do góry