reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Doczytałam Was w końcu [emoji4]
Co do wizyty, szyjka długa i wszystko wygląda super więc mogę już normalnie funkcjonować. Oczywiście bez szaleństw [emoji4] po 3 miesiącach w sobotę planuje pójść na spacer [emoji2]
Wyniki prenatalnych też są ok ale wyszło mi tam że przed 34tc mogę mieć zatrucie ciążowe więc wizyty po 24tc będę miała już do końca co dwa tygodnie żeby kontrolować ciśnienie i białko w moczu. Ryzyko mi wyszło 1:89 i kazała mi się tym nie denerwować bo nie ma czym narazie ale przecież nie byłabym sobą jakbym już nie panikowała. Mam nadzieję, że skończy się dobrze i obędzie się bez dodatkowych leków, szpitali i wcześniejszego cesarskiego cięcia.

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
To wynik prenatalnych pierwszych? :) A czemu ryzyko Ci takie wyszło?

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Kablem usg można przerzucić na komuter/laptop :) zmniejszyć i zmniejszony wrzucić na telefon :) ja tak robię bo internet mam tylko na telefonie :)

f2w39n7303c24ozn.png
Ale to tyle zabawy jest, kabel, komp i w ogóle, a ja jestem leń.. ;)
Zainstaluj na telefonie apke "zmniejsz zdjęcie" - szybka, darmowa, bardzo fajnie działa ;)
Ja też wrzucam z telefonu, i często tak zmniejszam ;)


A amol chwilowo chłodzi i mnie przynosi ulgę - czoło i skronie smaruję
f2d1af849f073140419c5f27bf671b2e.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie jesteś, ja też jeszcze nic nie kupiłam :( nawet jednego malutkiego śpioszka nie mam :( A dzisiaj do tego wszystkiego właśnie odkryłam alliexpress i jakie tam są cudeńka piękne :O Wam też się wydaje że są tam takie piękne wzorki śpioszków że w Polsce takich nie ma?
Też mi się tak wydaje, więc 01.03 - aliexpress - nadchodzę [emoji14]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Och, czyli nie tylko ja tak mam. Lekka ulga:)
Też planuję po połówkowych wpaść w szał zakupów. Ale z grubszymi sprawami typu wózek poczekam jeszcze długo:) Będę tylko grzecznie oglądać. Póki co nie mam wyznaczonego terminu połówkowych, a dopiero szykują się na marca. Na wizytę zwykłą nie mogę się doczekać :-D:-D:-D:-D:-D
Ja to nie kupuje nic raczej z braku kasy[emoji53] Mam nadzieje, ze niedlugo to sie zmieni choc troche.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja to nie kupuje nic raczej z braku kasy[emoji53] Mam nadzieje, ze niedlugo to sie zmieni choc troche.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Ja się cieszę, że nie mamy w rodzinie małych dzieci, bo nie dostanę od nikogo nic, więc będę szaleć.
Maż biedny drapie się po głowie, że to tyle kasy, a ja się śmieje że chociaż się z tym liczy:)
Ale mój maż potrafi wydać na malowanie starych części do motorów 2tys, bo ma takie hobby, ale jak widzi wózek za 2tys to mu słabo:) Taki typ:D
 
Też mi się tak wydaje, więc 01.03 - aliexpress - nadchodzę [emoji14]

0d1yrjjgtd95fou3.png
A zamawiałaś już coś kiedyś tam? Bo ja nigdy i nie bardzo wiem na co patrzeć. Tam się trzeba jakoś zarejestrować? Czy po prostu wrzucać do koszyka? I przeliczać sobie trzeba samemu z tych dolarów? I to później przychodzi wszystko jedną paczką czy każda aukcja osobno? Sorry że tyle pytań ale zielona w tym jestem :D
 
A zamawiałaś już coś kiedyś tam? Bo ja nigdy i nie bardzo wiem na co patrzeć. Tam się trzeba jakoś zarejestrować? Czy po prostu wrzucać do koszyka? I przeliczać sobie trzeba samemu z tych dolarów? I to później przychodzi wszystko jedną paczką czy każda aukcja osobno? Sorry że tyle pytań ale zielona w tym jestem :D
Zamawiałam nie raz, sporo elektroniki, gadżetów biegowych itd.
Zarejestrować się trzeba, a potem można sobie wybrać kraj, żeby od razu podawał koszty przesyłki do pl (często przesyłka jest gratis), walutę też można zmienić, to przelicza. Płatność jak na allegro, można payU, ja płacę mtransferem.
Tylko przesyłka czasem idzie 2 miesiące...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Zamawiałam nie raz, sporo elektroniki, gadżetów biegowych itd.
Zarejestrować się trzeba, a potem można sobie wybrać kraj, żeby od razu podawał koszty przesyłki do pl (często przesyłka jest gratis), walutę też można zmienić, to przelicza. Płatność jak na allegro, można payU, ja płacę mtransferem.
Tylko przesyłka czasem idzie 2 miesiące...

0d1yrjjgtd95fou3.png
O to super, już idę grzebać w ustawieniach :D A łatwiej korzystać na tel czy na lapie bo jakieś przeceny to widziałam że było napisane że dotyczy tylko urządzeń przenośnych czy jakoś tak. Dzięki wielkie :)
 
Do góry