reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dobra, wrzucam sale w H&M i Zarze:

1516569040-82640a14fe2ce179-aaaaaa.jpeg
1516569046-4f1d22aea935f68d-aaaaaa.jpeg
1516569052-4b9b23eae1e97408-aaaaaa.jpeg
1516569057-1dfeab7deeb0bcd7-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Zazdroszcze Wam tych zakupow[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja uzywalam nawilzacza jak z rodzicami mieszkalismy i wszystkie meble byly oszronione[emoji53] Boje sie go uzyc w naszym mieszkaniu.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

O rety naprawdę??? Ale jak to oszronione? Ze zimno było? Może u mnie jest jakoś wybitnie sucho i się absorbuje? [emoji848] No ale wcześniej w innym mieszkaniu używałam w pokoju młodego, który nie był jakiś super duży i tez nic się nie działo....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie nadrobie was robicie taka produkcje ze szok. My aktywnie spedzamy czas dzis u mojej mamy z zyczeniami. Wczoraj caly dzien z dzieciakami na wydmach wyszaleli sie na sankach.
Dzis powiedzialam chlopakom o ciazy...Bartek nie chce uwierzyc-pokazalam mu usg i ze mam karte ciazy,filmiki jak wyglada dziecko w brzuchu. A na koniec wytlumaczylam ze vedzie musial pomagac bo bede miec cc i blizna musi sie zagoic. Biedny poplakal sie ze bedzie mnie bolalo. Natomiast Mati pobeczal sie i zostal dzis u mamy na noc,gdzie nigdy nie chcial nocowac. Ale dzwonil juz do mnie ,mysle ze musi sie oswoic z tym ze nie bedzie juz najmlodszy.Starszaki teraz sie negocjuja co bedzie i doczekac sie nie moga 1 lutego,wtedy mam usg i moze bedzie widac. A jutro z rana lece badania zrobic....o losie jak ja sie zbiore tak rano.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostoją się i najmłodszy będzie ich oczkiem w głowie. Trochę zazdroszczę Ci tej czelotki:) wesoło macie

Napisane na SM-T813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rety naprawdę??? Ale jak to oszronione? Ze zimno było? Może u mnie jest jakoś wybitnie sucho i się absorbuje? [emoji848] No ale wcześniej w innym mieszkaniu używałam w pokoju młodego, który nie był jakiś super duży i tez nic się nie działo....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn. takie jakby wilgotne. Nawet roleta w oknie przykleila sie do szyby.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
@JustMe55 ale piekne ubranka zazdraszczam. A no zrobilam...Bartek teraz siedzi i ciagle gada jak bedzie dziecko.......! Az uszy bola hahahahaha.

@atomek nie maja wyjscia ,jedynie Oliwia wie od poczatku. Mati przespi sie i bedzie ok. Wesolo to bedzie jak sie dzidzia urodzi,juz sa negocjacje kto 1 pojdzie na spacer itd. Starszaki sie ciesza sa duze juz.

A i dzis zaczynam 18 tydzien.... Kurcze leci to a ja w ogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@JustMe55 ale piekne ubranka zazdraszczam. A no zrobilam...Bartek teraz siedzi i ciagle gada jak bedzie dziecko.......! Az uszy bola hahahahaha.

@atomek nie maja wyjscia ,jedynie Oliwia wie od poczatku. Mati przespi sie i bedzie ok. Wesolo to bedzie jak sie dzidzia urodzi,juz sa negocjacje kto 1 pojdzie na spacer itd. Starszaki sie ciesza sa duze juz.

A i dzis zaczynam 18 tydzien.... Kurcze leci to a ja w ogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

To oby tak dalej. Jak mi przeszły mdłości to tez przestałam czuć ze jestem w ciąży :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry