reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny narazie przeszło nie boli nic w wt mam wizytę wiec pogadam z lekarzem w każdym razie nospa pomogła ale dopiero po 2 tabletce cały weeekend leżałam nie wstawałam jest 22 a mi się nie chce wogole spac przez to ze cały czas leżałam spałam [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny narazie przeszło nie boli nic w wt mam wizytę wiec pogadam z lekarzem w każdym razie nospa pomogła ale dopiero po 2 tabletce cały weeekend leżałam nie wstawałam jest 22 a mi się nie chce wogole spac przez to ze cały czas leżałam spałam [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


No najważniejsze , że przeszło :) ja też mam we wtorek wizyte
 
Hej dziewczyny :)
Jakoś nadrobiłam :) Dziś zaliczyłam izbę przyjęć z M bo okazało się, że skręcił staw skokowy :( Powinien oszczędzać nogę przez klika dni ale niestety musi iść do pracy.
U mnie jeszcze siary nie ma. Czekam już z niecierpliwością na jakieś kopniaczki ale dalej nic. Wczoraj w Lidlu dotrwałam komplet 2x body przecenione na 13zl więc żal było nie kupić mimo, tego że był tylko rozmiar 74/80.
Zobacz załącznik 836224

Uuu, mam nadzieję, że noga M przestanie boleć... Trzymam kciuki :)

Byłam dzisiaj w Lidlu, ale wszystko wymienione, tylko sliniaczki zostały, więc olałam ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Kurde coś mnie jakoś kaszel łapie.. :( i drapie w gardle.. Tylko skąd to :/

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Mam nadzieję, że nic poważnego, że do jutra przejdzie....

Ja też się chyba przeziębilam, ale liczę, że do rana, jak się zagrzeję, to będzie dużo lepiej

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Boże Ty zawsze jakimś hasłem rozsmieszasz teraz aż mi łzy mi poszły że śmiechu o tekście o tej szynce chociaż Broń Boże nie śmieje się z tej skracajacej bo masakra współczuję koleżance, ale ta twoja "skrecona szynka "mnie rozwaliła:D

:D :D i pomyśl, że ja tak po postu mam, nie doczytam dokładnie, wszystko zawsze robię szybko i po 3 rzeczy na raz i nie raz wychodzą takie kwiatki :D

Własnie jak Twój M.? Lepiej się czuje? Jeśli chodzi o smyka to ja chodzę do dwóch: Pierwszy jest praktycznie obok mnie w factory. Tylko tam nie ma pelnego asortymentu tylko to co przecenione ale perelki można znaleźć :) A drugi to ten w Jankach. On jest spory i tam jest praktycznie wszystko. Trzymam kciuki żeby M jak najszybciej wrócił do zdrowia :)

Niby lepiej, ale strasznie schudł i teraz ciężko mu to nadrobić, będąc jednocześnie na diecie :/ Mówisz o factory w ursusie? Pracuję zaraz obok :D wpadnę tam na dniach w takim razie!

Nie wiem dziewczyny, czy gustujecie w takich smakach ale ja polecam :laugh2:

Kocham wszystkie słodycze z masłem orzechowym!! <3

Marika mnie ostatnio pomogło płukanie gardła letnia przegotowana woda z solą, właśnie jak był taki początek i dodatkowo ssalam te tabletki dla kobiet w ciąży pregna
Pr,zeszło po dwóch dniach

Jeszcze można płukać wodą z wodą utlenioną, albo szałwią. Mniej wysuszy śluzówkę niż sól.

No najgorsze że to taki suchy kaszel... duszący i męczy
.. Tyle kaszle że już brzuch boli... Ale herbatkę już pije :)

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

...a masz może nawilżacz w domu? Ja parę nocy spałam bez włączonego i była masakra.

No niestety.. Coś kosztem czegoś, tam ma firmę od 6 lat i tam zarabia.. Myśli powoli o czymś w pl, ale to nie takie łatwe, żeby nie spaść z poziomu na jakim się jest. Ale jakoś dawaliśmy radę przez 2 lata, teraz też damy :) ja staram się myśleć pozytywnie, a on będzie przylatywał tak często jak tylko będzie mógł :) życie jest nieprzewidywalne :)

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Dokładnie, czasami nie ma co za bardzo się denerwować rzeczami na które nie mamy za dużego wpływu. Fajnie że masz teściów obok i służą pomocą :tak:
 
reklama
@JustMe55 właśnie nie mam... Uboga jestem w takie specjalne sprzęty jak widać.. :/

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Hahahha no ja nabyłam ze względu na dziecko jakiś czas temu, a w wawie jeszcze mamy tak paskudne powietrze, że dokupiliśmy jeszcze nawilżacz do naszej sypialni i to naprawdę dużo daje, wiec możesz zacząć ewentualnie zakupy od takich atrakcji ;) :D
 
Do góry