reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie 4 kubki to jest max:/
Bardzo mało :(

Ja jestem na "drugim biegunie" - zawsze piłam dużo, więc teraz też...
OK 1litr herbaty (ziołowej, melisa, koperek, pokrzywa - pokrzywa mi pomaga na mdłości)), ok litr wody z miodem i cytryną, ewentualnie jeszcze imbirem, i co najmniej litr muszynianki. Do tego zazwyczaj jakiś sok tłoczony jabłkowo-coś, albo zakwasu buraczanego, albo soku warzywnego, różnie bywa ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
 
Bardzo mało :(

Ja jestem na "drugim biegunie" - zawsze piłam dużo, więc teraz też...
OK 1litr herbaty (ziołowej, melisa, koperek, pokrzywa - pokrzywa mi pomaga na mdłości)), ok litr wody z miodem i cytryną, ewentualnie jeszcze imbirem, i co najmniej litr muszynianki. Do tego zazwyczaj jakiś sok tłoczony jabłkowo-coś, albo zakwasu buraczanego, albo soku warzywnego, różnie bywa ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Wody w ogóle nie mogę, wymiotuje jak się napije
 
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Super
 
Co da kąpania to w szpitalu jedynie wycierali mokrymi chusteczkami. Ja sama chyba wykapalam dzieciaki na drugi czy trzeci dzien po powrocie do domu.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pamiętam, że u mnie w szpitalu pytali czy myć dziecko. Ogólnie było powiedziane, że nie myją ale można było wybierać. Myłam 2 dni po powrocie ze szpitala, jak się już do tego w miarę psychicznie przygotowałam. I to tylko chusteczką obmywałam dziecko z specjalnie przygotowaną wodą. A taką konkretną kąpiel miał po odpadnięciu tego pępka :D
 
12+1 jeszcze nie znamy plci i pewno jeszcze troche to zajmie niestety bo mieszkam w UK a tu USG robia rzadziej niz w PL. Mam prenatalne badania we wtorek 16.01, moze uda sie wtedy cos podoatrzyc
Poki co nie mamy żadnych przeczuć, czekamy wiec.

Nie chcieli mi mowic plci na prenatalnych;) z nhs o plci dowiedzialam sie w 22 tc ale mialam nifty duzo wczesniej
Midwife poznasz okolo 16 tc ;)

Z nhs mialam w 13 tc, 22tc, 27,29 bo krwawilam, 33,35 ostatni bo byl cc
Generalnie racja gora 5 scanow maja na cala ciaze
Masz jakies pytania pytaj;)
Mieszkalam kolo londka 6 lat ;)
Witamy ;)
 
reklama
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Wspaniale!!! Gratulacje!!!!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry