reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Quinny są bardzo ładne ogólnie, tylko mnie w żadnym wózku nie przekonuje ta kubełkowa spacerówka...

Oprócz cybex podobają mi się jeszcze cosatto, ale nie widziałam ich na żywo jeszcze

EDIT: weszłam sobie sprawdzić gdzie są i mają na stronie sporo namiarów na sklepy- @olaaa7 Ty się zastanaiwałaś gdzie oglądać wózki, może Cię natchnie że masz coś niedaleko...?
Ja mam wozek cosatto :) mialam zmieniac na quinny mood tera, , ale zostane przy nim. Tak przemyslalam wszystko i szkoda mi pakowac kilka tys w wozek skoro mam taki, ktory ma wszystko co potrzebuje. Ja osobiscie bardzo polecam :)

xrotgov3q3o4y33i.png
 
reklama
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Cudownie :) Bardzo się cieszę, że będzie córeczka. Macie już imię? Koniecznie pokaż fotkę :)
 
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Super, gratuluję :D

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Cudownie :) Bardzo się cieszę, że będzie córeczka. Macie już imię? Koniecznie pokaż fotkę :)
Jak wejde na komputer i zmniejsze, to wrzuce. Mam zdjecie od dolu z tej samej perspektywy co Marika, tylko bez siusiaka, a podobno wargami sromowymi.
A imię to mi się podoba Helenka, Hania, Ania, ale to mi, jeszcze z mężem nie rozmawialismy ;)
 
reklama
Do góry