reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.

Super! I gratuluję dziewczynki, też bym chyba trochę chciała dla odmiany :)

Ja juz jestem z tych starszych mamusiek Mam 32 lata.

Są tu starsze :D :D :D
 
reklama
Coś Ty woda w żadnej postaci, a na cytrynę to zapach i mi się cofa
:( to niestety nic innego nie doradzę :oops:

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Super, że wszystko ok

Sent from my SM-G318H using Forum BabyBoom mobile app
 
U dzidzi wszystko dobrze :) ma prawie 10 cm, na usg jest tydzień większa, ale lekarz powiedział, że po prostu może być duża. I co najważniejsze.... dziewczynka!!! Az sie poplakalam, bo tak bardzo chciałam teraz tej dziewczynki, ze bałam się, ze z chłopca sie nie będę cieszyć. Mam zdjecie na dowód, ze to na pewno córka, chociaż z dziewczynek czesto sie robią chlopcy, wiec nie cieszę się jeszcze bardzo.
Gratuluję córeczki :) super że wszystko dobrze a mówiła ci coś o twojej szyjce czy wszystko jak dobrze?
 
reklama
Te spacerówki w Bebetto są raczej wszystkie podobne prawda? Chyba nawet wagowo wychodzą tak samo. Ja wczoraj przez chwilę miałam okazję poprowadzić Hollanda i można to robić jedną ręką, mega zwrotny, może trochę wydaje się ciężki (np przy zjeżdżaniu z wyższej póki w sklepie) ale ja jestem mało doświadczona i mnie wszystkie wózki wydają się ciężkie :) Póki co mój wybór to albo Holland albo Amelis Muki, normalnie mnie zauroczył, chętnie bym go zobaczyła na żywo tylko gdzie :( Czytałam też o nim recenzję i wypada bardzo dobrze, jest niedrogi a ma fajne wyposażenie :)
ja tez rozwazam wozek bebetto holand lub espiro ten ma wiekszy kosz na zskupy Link do: Wózek 3w1 Espiro Next Manhattan 2017 (spacerówka + gondola + fotelik Maxi Cosi Cabrio) KURIER GRATIS*Zyskaj 6% rabatu [id24369] - 2799 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
 
Do góry