reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jeju głową mi pęka, mały coraz większy katar ale nie kaszle, inhaluje go, mam nadzieję że nie rozwinie się to w coś Poważnego!
Dorotea mam nadzieję że wyniki dostaniesz przed szpitalem,
Ja teraz wizyta 15. 01. mam nadziej ze wszystko trzyma się tam dobrze
 
reklama
U mnie obie ciaze planowane. Obie w pierwszym cyklu starań. Choć coraz częściej się zastanawiam jak dam radę z dwoma maluchami.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz radę spokojnie. Kumpela miała te same obawy , ale stwierdziła że nie ma nic lepszego jak maluszki w takim krótkim odstępie czasu , że tylko początki były trudne , a teraz są nierozlaczni :)
 
ferdinand-image2_rgb_wide-9079cb3a73f28585c97eeb0dc55a82d178ea3052-s900-c85.jpg

Maz zabral chlopakow do kina na 'Ferdinand' (bajka o byczku),wiec ja za odkurzacz i mop i wyszorowalam chalupe zeby w ten Nowy Rok miec w miare czysto ;-) ;)

Galadriela
- mam nadzieje,ze wszystko dobrze

U Nas pierwsza ciaza planowana, udalo sie w 6 cyklu, druga do teraz nie wiem jak zaszlam :laugh2: mialam miec okres,ale wracalam do pracy po macierzynskim ( Straszak mial wtedy niecale 6 miesiecy) stresy, floresy - musiala mi sie owulacja o 2 tyg przesunac i bobas drugi tak powstal :D trzeci babel planowany - udalo sie w 3 cyklu.

Nonkatoja - a jaka u Was bedzie roznica wieku dzieci? U mnie jest 13 miesiecy i 10 dni :biggrin2:

Milego dnia Babeczki
 
Witam kobietki. Mam za sobą ciężkie dni. Lekki dół psychiczny ale już lepiej a nie chciałam Was tym zadreczac.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt.

U nas pierwsza ciąża była przypadkiem. Poroniona w 8 tygodniu. Potem już kolejną planowana i w drugim cyklu ustrzelilismy nasza 8 letnia córkę. Kolejne też planowane. 10 miesięcy starań i pozamaciczna. Potem 5 miesięcy i ciąża obumarla w 8 tygodniu. Odczekalismy 3 miesiące i po kolejnych 3 cyklach mamy ta ciążę. Strach ogromny. Obiecalismy sobie że co by nie było to ostatnia próba.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ferdinand-image2_rgb_wide-9079cb3a73f28585c97eeb0dc55a82d178ea3052-s900-c85.jpg

Maz zabral chlopakow do kina na 'Ferdinand' (bajka o byczku),wiec ja za odkurzacz i mop i wyszorowalam chalupe zeby w ten Nowy Rok miec w miare czysto ;-) ;)

Galadriela
- mam nadzieje,ze wszystko dobrze

U Nas pierwsza ciaza planowana, udalo sie w 6 cyklu, druga do teraz nie wiem jak zaszlam :laugh2: mialam miec okres,ale wracalam do pracy po macierzynskim ( Straszak mial wtedy niecale 6 miesiecy) stresy, floresy - musiala mi sie owulacja o 2 tyg przesunac i bobas drugi tak powstal :D trzeci babel planowany - udalo sie w 3 cyklu.

Nonkatoja - a jaka u Was bedzie roznica wieku dzieci? U mnie jest 13 miesiecy i 10 dni :biggrin2:

Milego dnia Babeczki
Syn ma teraz rok, zaraz 13 miesięcy i będzie ok 19 m-cy różnicy jeśli dobrze liczę. Tylko Młody jest bardzo wymagający i nie wiem jak zareaguje jak nie będzie w centrum uwagi.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na razie przygotowuję menu na jutro - będziemy sami z mężem, ja niebardzo będę się mogła udzielać, ale kilka fajnych prostych przekąsek planuję - sałatka jarzynowa, jakieś takie małe z ciasta francuskiego z suszonymi pomidorami, standardowo ogórki kiszone, i kilka takich - trzeba sobie jakoś uprzyjemnić tą noc ;)

@Galadriela - jak po wizycie? Martwimy się....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry