reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wiecie co ja to bym chciała jednak 3 dzieci
Zawsze mówiłam że dwójka, a teraz to bym chciała 2 chłop ów i dziewczynke chyba myślenie w ciąży mi sie zmieniło :) oby tylko zdrowe to najważniejsze
 
reklama
A mnie jakoś ciuszki dla chłopców średnio ciągną, dla dziewczynek dużo bardziej, ewentualnie takie unisex :) Dostałam od mamy dla naszego Groszka 2 pary spodni i 2 koszulki, tyle, że jedna para spodni jest w kolorze brudnego ciemnego różu a jedna koszulka ma wstawki i serduszka też różowe :p Więc mamy ciuszki raczej wymieszane i dla chłopca i dla dziewczynki :p
Trudno jak będzie synek to będzie chodził w różowych portkach i koszulce haha
 
Tak wgl to witam! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na dobre wieści :) Ja korzystając z tego że jestem na l4 i mam czas zamówiłam sobie wszystkie książki Harrego Pottera! Jestem ogromną fanką :) Przeczytalam już wszystko x 2, dlatego tym razem zamówiłam wersje po angielsku :) Już się nie mogę doczekać
To tak jak ja :) Polską wersję czytałam już z 8 razy, a angielską 4 części, ale to dobry pomysł żeby doczytać do końca w oryginale. [emoji16]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Wiecie co ja to bym chciała jednak 3 dzieci
Zawsze mówiłam że dwójka, a teraz to bym chciała 2 chłop ów i dziewczynke chyba myślenie w ciąży mi sie zmieniło :) oby tylko zdrowe to najważniejsze
Ja zawsze chciałam 2, jak zaszłam w ciążę to nagle włączyło mi się, że fajnie byłoby mieć trójkę :) Ale raczej będziemy musieli z tej myśli zrezygnować i pozostać max na 2 skoro M ma już 2 dzieci z poprzedniego małżeństwa. Ale zobaczy się, może los nas obdaruje w drugiej ciąży bliźniętami :-D
 
Hahahaah ostatnio myślałam właśnie o tym, że przeczytałabym Harryego znowu [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Byłam chyba 3 kklasie gimnazjum jak wyszedł Książe Półkrwi to udawałam rano że sie zle czuje. Mama uwierzyla i powiedziala żebym została w domu. Ona poszla do pracy a ja zostalam i czytałam jak głupia :D
 
W ciąży włącza się chyba taki niedosyt :) chociaż mój synek dał mi popalić jak był mały, to mam nadzieję że ten bobas będzie grzeczniesjszy :) oby tylko nie gorsze alę i tak przetrwam
 
reklama
Do góry