reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To tak jak ja :) Polską wersję czytałam już z 8 razy, a angielską 4 części, ale to dobry pomysł żeby doczytać do końca w oryginale. [emoji16]

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ja zawsze strasznie płaczę przy opisie śmierci Zgredka :( a moim największym niespełnionym marzeniem jest posiadanie hipogryfa :D Ale jeszcze nikt takich zwierząt nie odkrył :( :D
 
reklama
Ja też siedzę w pracy i też czuję, że nie mam kompletnie siły na nic. Nawet kawą wspomóc się nie mogę, bo mnie odrzuciło :p

Ja ta kawę pije bo pije ale bez smaku chyba z nudów bardziej

Ja przy córce dowiedziałam się w 18 tyg mam cicha nadzieje ze teraz uda się szybciej takie piękne rzeczy są w Hm [emoji173]️ nic tylko do koszyka wrzucać
Ja nie chciałam nawet dwójki dzieci zawsze jedno od ponad roku dojrzałam do decyzji i świadomego macierzyństwa ze chce drugie a teraz mysle ze trzecie tez bym chciała mam 30
Lat to tak sobie machnąć na 35 urodziny


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Ja ta kawę pije bo pije ale bez smaku chyba z nudów bardziej

Ja przy córce dowiedziałam się w 18 tyg mam cicha nadzieje ze teraz uda się szybciej takie piękne rzeczy są w Hm [emoji173]️ nic tylko do koszyka wrzucać
Ja nie chciałam nawet dwójki dzieci zawsze jedno od ponad roku dojrzałam do decyzji i świadomego macierzyństwa ze chce drugie a teraz mysle ze trzecie tez bym chciała mam 30
Lat to tak sobie machnąć na 35 urodziny


16udyx8di9hvrs5t.png
Ja też w lipcu skończyłam 30 lat :)
 
Ja też w lipcu skończyłam 30 lat :)

Ja w styczniu kończę 30 miałam tyle postanowień w związku z tym ze schudnę ze zrobię cos dla siebie wakacje w Grecji Na 20 lipca [emoji23] 10.02 impreza z dj fotobudka z pompa balonami [emoji23] i ryp zamiast schudnięcia przytyje zamiast wakacji poród jedynie impreza została gdzie z brzuszkiem będę wywijać na parkiecie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Ja teraz za dwa miesiące 30 lat :) zawsze chciałam dzieci do 30 hehe to teraz z tym trzecim musiałabym się streszczac :) nie myślę że są 3 lata może 4 zrobimy trzecie :) ciekawe co na to moj mąż bo jak narazie o trzecim marzenia wiecie tylko wy :)
 
Ja siedzę w pracy pije kawę i już jestem zmęczona [emoji23]
Wogole brzuch mi się zmniejszył nie wiem jak to możliwe ale wcisnęłam się w moje dżinsy tylko guzik mam odpięty i nie jest taka piłeczka jak miałam
Dziwne... już za tydz prenatalne mam nadzieje ze wszystko Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Prwnie wzdecia odpuscily, a z dzidzia wszyatko ok [emoji5] Ja tez ostatnio mialam wrazenie jakby sie zmniejsxyl. A wczoraj na prenatalnych dzidzia zdrowa [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Prwnie wzdecia odpuscily, a z dzidzia wszyatko ok [emoji5] Ja tez ostatnio mialam wrazenie jakby sie zmniejsxyl. A wczoraj na prenatalnych dzidzia zdrowa [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Faktycznie nie pomyślałam o tym ze wzdęcia mogły popuścić tym bardziej ze od kilku dni chodzę regularnie wkoncu do wc [emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Witajcie [emoji5]
Zlego samopoczucia ciag dalszy [emoji20] Do tego deszcz pada i tak ponuro jest. Najchetniej bym nie wychodzila z domu, a na te dalsze prenatalne musze jechac. Nawet corcia dopiero wstala, a ja juz sie umylam i po sniadanku. Tak bym chciala sie wyspac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry