reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tak wgl to witam! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na dobre wieści :) Ja korzystając z tego że jestem na l4 i mam czas zamówiłam sobie wszystkie książki Harrego Pottera! Jestem ogromną fanką :) Przeczytalam już wszystko x 2, dlatego tym razem zamówiłam wersje po angielsku :) Już się nie mogę doczekać
 
reklama
Ja też mam tylozgiecie, bóle przy okresie różne ale nigdy nie obyło się w pierwszych dniach bez tabletki, czyszczenie :) teraz na szczęście na przynajmniej rok możemy zapomnieć o okresie, ja dostałam w 7 miesiącu po porodzie tylko że karmilam piersią a to opóźnia,
 
Ja myślę że tak właśnie po wizytach w styczniu zaczną nam się ujawniać mieszkańcy brzuszków :)
Już jestem ciekawa kto mieszka w brzuszku :) Wczoraj śniło mi się, że byłam na usg i lekarka powiedziała, że to dziewczynka :) Swoją drogą chodzę do faceta, więc w śnie było odwrotnie, więc może też okaże się, że będzie chłopiec :)
 
Możliwe w snach faktycznie odwrotnie :) ja dzis weszłam na śpiochy body dla niemowlaków i takie cudne są dla chłopców coś mnie ciągnie bo mam już w domu małego lobuza, może powinnam wejść na dziewczynki to pewnie tam w ciuszkach dopiero bym się zakochała hehe
Z każdego kalendarza-testu wychodzi mi że dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi?
 
Tak wgl to witam! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na dobre wieści :) Ja korzystając z tego że jestem na l4 i mam czas zamówiłam sobie wszystkie książki Harrego Pottera! Jestem ogromną fanką :) Przeczytalam już wszystko x 2, dlatego tym razem zamówiłam wersje po angielsku :) Już się nie mogę doczekać
Hahahaah ostatnio myślałam właśnie o tym, że przeczytałabym Harryego znowu [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Ja siedzę w pracy pije kawę i już jestem zmęczona [emoji23]
Wogole brzuch mi się zmniejszył nie wiem jak to możliwe ale wcisnęłam się w moje dżinsy tylko guzik mam odpięty i nie jest taka piłeczka jak miałam
Dziwne... już za tydz prenatalne mam nadzieje ze wszystko Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Możliwe w snach faktycznie odwrotnie :) ja dzis weszłam na śpiochy body dla niemowlaków i takie cudne są dla chłopców coś mnie ciągnie bo mam już w domu małego lobuza, może powinnam wejść na dziewczynki to pewnie tam w ciuszkach dopiero bym się zakochała hehe
Z każdego kalendarza-testu wychodzi mi że dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi?
A mnie jakoś ciuszki dla chłopców średnio ciągną, dla dziewczynek dużo bardziej, ewentualnie takie unisex :) Dostałam od mamy dla naszego Groszka 2 pary spodni i 2 koszulki, tyle, że jedna para spodni jest w kolorze brudnego ciemnego różu a jedna koszulka ma wstawki i serduszka też różowe :p Więc mamy ciuszki raczej wymieszane i dla chłopca i dla dziewczynki :p
 
reklama
Ja siedzę w pracy pije kawę i już jestem zmęczona [emoji23]
Wogole brzuch mi się zmniejszył nie wiem jak to możliwe ale wcisnęłam się w moje dżinsy tylko guzik mam odpięty i nie jest taka piłeczka jak miałam
Dziwne... już za tydz prenatalne mam nadzieje ze wszystko Ok
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też siedzę w pracy i też czuję, że nie mam kompletnie siły na nic. Nawet kawą wspomóc się nie mogę, bo mnie odrzuciło :p
 
Do góry