reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A czy miałaś zakładany parser w pierwszej ciąży? Jak stwierdził niewydolność szyjki? Jakie leki?
W przeciagu dwoch tygodni, miedzy wizytami szyjka z 4 cm zeszla na niecale 2 cm, do tego cala miekka i rozwarcie 0.8 cm. Zalozyli mi szew okrezny w 23 tygodniu, doszly skurcze i po dwoch dobach odeszly wody. Urodzilam SN. Z lekow mialam wszystko mozliwe no i prawie 3 tygodnie w szpitalu lezalam.
 
reklama
Byłam chyba 3 kklasie gimnazjum jak wyszedł Książe Półkrwi to udawałam rano że sie zle czuje. Mama uwierzyla i powiedziala żebym została w domu. Ona poszla do pracy a ja zostalam i czytałam jak głupia :D
To ja wtedy miałam jakis ostatni egzamin na studiach i musiałam aż 1 dzień się powstrzymać i nie kupić, żeby nie zawalic egzaminu. Jak wróciłam z niego kolo 12 to bieglam od razu do auchana i jak zaczelam czytać o 13 to o 4 rano skończyłam [emoji16]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Witam po swietach...Niestety nie jestem w stanie nadrobic. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i same dobre wiadomosci. A wy dziewczyny trzymajcie za mojego Matiego. Wlasnie zabrali go na blok. Mam nadzieje ze zabieg pojdzie bez komplikacji.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po swietach...Niestety nie jestem w stanie nadrobic. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i same dobre wiadomosci. A wy dziewczyny trzymajcie za mojego Matiego. Wlasnie zabrali go na blok. Mam nadzieje ze zabieg pojdzie bez komplikacji.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Matiego :)
Mnie dziś coś brzuch pobolewa z lewej strony...
 
reklama
Witam po swietach...Niestety nie jestem w stanie nadrobic. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i same dobre wiadomosci. A wy dziewczyny trzymajcie za mojego Matiego. Wlasnie zabrali go na blok. Mam nadzieje ze zabieg pojdzie bez komplikacji.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki! Co za zabieg?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry