reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mam nadzieję, że ten brak stresu to już jakieś takie przeczucie, że już wszystko będzie dobrze i nie ma się co martwić :) Zastanawiam się czy dziś będzie możliwość poznania płci, chociaż jakoś w to wątpię :(
Trzymam kciuki :)
Ja wątpię, u mnie dopiero 11+5 chociaż moja lekarka na tym etapie powiedziała mojej koleżance, że dziewczynka ale to mała rozłożyła dobrze nogi [emoji2][emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Ja wątpię, u mnie dopiero 11+5 chociaż moja lekarka na tym etapie powiedziała mojej koleżance, że dziewczynka ale to mała rozłożyła dobrze nogi [emoji2][emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
No właśnie też tak myślę, dziś dopiero 12+3 do tego ta moja cofnięta macica, więc prędzej obstawiam, że dowiemy się czegoś może na kolejnej wizycie koło 18 stycznia.
 
No właśnie też tak myślę, dziś dopiero 12+3 do tego ta moja cofnięta macica, więc prędzej obstawiam, że dowiemy się czegoś może na kolejnej wizycie koło 18 stycznia.
Też mam macicę w tyłozgięciu, i to takbardzo że na usg przez powłoki brzuszne mało co widać :( Zawsze w miesiączkę miałam bóle brzucha, kregosłupa i biegunki. Bóle były na tyle silne że brałam ketonal + naproxen. Cieszę sie tymi miesiacami bez okresu :D
 
Też mam macicę w tyłozgięciu, i to takbardzo że na usg przez powłoki brzuszne mało co widać :( Zawsze w miesiączkę miałam bóle brzucha, kregosłupa i biegunki. Bóle były na tyle silne że brałam ketonal + naproxen. Cieszę sie tymi miesiacami bez okresu :D
Ja właśnie nie wiem, czy lekarz miał na myśli tyłozgięcie czy to, że macica jest cofnięta do tyłu przez jelita czy coś innego, nie zapytałam bo byłam w stresie i całkiem o tym nie pomyślałam. Ale miesiączek nie miałam aż tak silnych żeby brać ketonal, nie miałam też bólów pleców i biegunki.
 
Ja właśnie nie wiem, czy lekarz miał na myśli tyłozgięcie czy to, że macica jest cofnięta do tyłu przez jelita czy coś innego, nie zapytałam bo byłam w stresie i całkiem o tym nie pomyślałam. Ale miesiączek nie miałam aż tak silnych żeby brać ketonal, nie miałam też bólów pleców i biegunki.
Nie zawsze przy tyłozgieciu są takie objawy jak u mnie. Ja mam ją podobno jak to lekarz okresla extremalnie wygiętą.
 
reklama
Do góry