reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wiecie co? W ogole to sie bardzo zdziwilam, bo to moje dzieciatko takie spokojne bylo. Poddalo sie grzecznie badaniu i tylko czasem machnelo raczka czy nozka. Corka to sie tak wiercila, ze nie mozna bylo pomiarow dokonac [emoji23]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja piję jak smok, później chodzę siku w nocy 6 razy i dalej piję ale strasznie mnie suszy. Okno cały czas mam troszkę uchylone, nie grzejemy więc to na pewno nie suche powietrze. A przed ciążą miałam wielki problem z piciem. Wręcz się zmuszałam [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Ja nigdy jakoś nie piłam dużo i teraz staram się oczywiscie jak najwięcej pić, ale przy badaniu gdy pieleganiarka miała 4 podejścia i dopiero sie udało to pierwsze co to dała mi nakaz picia większej ilości a ja nieumie już więcej wydawało mi się że i tak sporo jak na mnie już pije a tu taki psikus...
 
Wiecie co? W ogole to sie bardzo zdziwilam, bo to moje dzieciatko takie spokojne bylo. Poddalo sie grzecznie badaniu i tylko czasem machnelo raczka czy nozka. Corka to sie tak wiercila, ze nie mozna bylo pomiarow dokonac [emoji23]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Moje też teraz bardzo spokojne było. Dwa razy noga machnelo i już. Pewnie spało. Oczywiście najpierw się nakrecilam że się nie rusza ale serce pięknie boli więc jestem spokojna. Na tyle na ile umiem. Bo chyba już do końca jakiś strach będzie

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nigdy jakoś nie piłam dużo i teraz staram się oczywiscie jak najwięcej pić, ale przy badaniu gdy pieleganiarka miała 4 podejścia i dopiero sie udało to pierwsze co to dała mi nakaz picia większej ilości a ja nieumie już więcej wydawało mi się że i tak sporo jak na mnie już pije a tu taki psikus...
Ja to przed ciaza duzo pilam, a tetaz to litrami [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Moje też teraz bardzo spokojne było. Dwa razy noga machnelo i już. Pewnie spało. Oczywiście najpierw się nakrecilam że się nie rusza ale serce pięknie boli więc jestem spokojna. Na tyle na ile umiem. Bo chyba już do końca jakiś strach będzie

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
No jasne, ze pierwsza mtsl byla : czy z nim wszystko w pozadku? No ale skoro lekarz wszystko obadal i mowi, ze jest ok to chyba tak jest [emoji6]

A jeszcze jutro przypadkiem podejze sobie dzidzie, bo przed pobraniem krwi na pappa lekarz musi dzidzie pomierzyc, bo przez jeden dzien duzo sie zmieni [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Już 11 tydzień a u mnie delej bez zmian . Popołudniowe i wieczorne mdłości i złe samopoczucie nie odpuszcza. Gratuluje udanych wizyt . Ja muszę czekac do 4 a 11 usg prenatalne. Mam nadzieje ze do tego czasu choć troszke mi odpuści
 
Już 11 tydzień a u mnie delej bez zmian . Popołudniowe i wieczorne mdłości i złe samopoczucie nie odpuszcza. Gratuluje udanych wizyt . Ja muszę czekac do 4 a 11 usg prenatalne. Mam nadzieje ze do tego czasu choć troszke mi odpuści
Odpuści, odpuści - pewnie już niedługo, jeszcze trochę cierpliwości ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Już 11 tydzień a u mnie delej bez zmian . Popołudniowe i wieczorne mdłości i złe samopoczucie nie odpuszcza. Gratuluje udanych wizyt . Ja muszę czekac do 4 a 11 usg prenatalne. Mam nadzieje ze do tego czasu choć troszke mi odpuści
U mnie też 11 tydzień i mdłości wręcz się nasilily.[emoji24]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za tydzień mam dzwonić :) dam na pewno:)

A
Masz juz polozna? Mi ginko dala liste mowiac sama musze szukac I dwa szpitale mam do wyboru,szpital po 25 tc wybrac termin isc na obChod I eybrac a polozna juz mam frau kuwaczka myslalam ze polka ale maz polak a ona niemka;) nie mowi po pl, byla raz w domu popytala o ciaze i history poprzednie ciazy i kazala dzwonic po nia w kwietniu, P.O. porodzie jesli bedzie potrzeba moze byc dwa msce ze mna jesli nie sama zobaczy czy daje rade , majac corke mala wiem co ribic;))
 
reklama
Już 11 tydzień a u mnie delej bez zmian . Popołudniowe i wieczorne mdłości i złe samopoczucie nie odpuszcza. Gratuluje udanych wizyt . Ja muszę czekac do 4 a 11 usg prenatalne. Mam nadzieje ze do tego czasu choć troszke mi odpuści

Wohhh bidulo oby to nie bylo cala ciaze !

Mardana sliczny bobo ;)) narazie mi swieci emilka;) moje foto inne jakies siusiak chyba
 
Do góry