reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Haha, ciekawe czy sie sprawdzi [emoji5] Corka chce siostre [emoji6] A z tym Szymonkiem to jeszcze takie nie przesadzone, bo na razie mi sie to imie najbardziej podoba. Reszta jeszcze nie zdecydowana. Za to dla dziewczynki chyba imie przesadzone: Emilka [emoji3]

No to bedzie miala piekne imie, takie samo nosze ja ;)
 
reklama
Już 11 tydzień a u mnie delej bez zmian . Popołudniowe i wieczorne mdłości i złe samopoczucie nie odpuszcza. Gratuluje udanych wizyt . Ja muszę czekac do 4 a 11 usg prenatalne. Mam nadzieje ze do tego czasu choć troszke mi odpuści
W pierwszej ciazy mialam mdlosci do 14tc. Odpuszcza na pewno, tylko nie u kazdej w tym samym czasie [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
A
Masz juz polozna? Mi ginko dala liste mowiac sama musze szukac I dwa szpitale mam do wyboru,szpital po 25 tc wybrac termin isc na obChod I eybrac a polozna juz mam frau kuwaczka myslalam ze polka ale maz polak a ona niemka;) nie mowi po pl, byla raz w domu popytala o ciaze i history poprzednie ciazy i kazala dzwonic po nia w kwietniu, P.O. porodzie jesli bedzie potrzeba moze byc dwa msce ze mna jesli nie sama zobaczy czy daje rade , majac corke mala wiem co ribic;))


No właśnie nie mam , słyszałam już o tym jak byłam pierwszy raz w ciąży , ale skończyło się jak skończył i niezdarzylam się z nikim umówić. Zapytam mojej lekarki na następnej wizycie:) a co do szpitala to chyba nie mam żadnego wyboru jak Helios u mnie w Krefeld:) ale podpytam dokladnie co i jak dobrze , że mówisz:)
 
Super! Pierwsza potwierdzona płeć [emoji1303][emoji2]

Co do wyprzedaży jeszcze to najbardziej na świecie przeraża mnie zara w tym okresie. Mega pierdolnik, tłumy i nagle wszystko wydaje mi się mega szmatlawe... jak ładnie to wyprasują i powieszą to jakoś bardziej mnie zachęca ;) w sumie od paru lat najbardziej szaleje na wyprzedażach dla synka :) aż strach pomyśleć co będzie przy dwójce [emoji85]

Mówię do M. Ze jeden z tych testów genetycznych ujawnia od razu płeć i ja chce robić ten z płcią- on do mnie: tak? A może poczekamy aż na usg będzie widać..? Ja na to ze nie ma mowy, bo skończą sie już wyprzedaże [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trochę mnie nie było tutaj, serio jestem pierwsza ??
Czekam na info od Was !!! :)
 
A mnie zaczęła męczyć bezsenność wczoraj dziś ... nie wiem jak wstanę do pracy o 7;00


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie zaczęła męczyć bezsenność wczoraj dziś ... nie wiem jak wstanę do pracy o 7;00


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj bezsennosc juz mi sie ciagnie od dawna. Chociaz ostatnio jest juz lepiej. Nie wiem czy to z przemeczenia, chorobska czy po prostu przechodzi.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry