reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

cześć my również mamy termin na lipiec :)
Witaj [emoji5] Napisz cos wiwcej o sobie. Ktora to ciaza, ktory tydzien? Mialas juz prenatalne?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
A mnie zaczęła męczyć bezsenność wczoraj dziś ... nie wiem jak wstanę do pracy o 7;00


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie męczy od jakiś dwóch tygodni... Najgorsze, że w ciągu dnia oczy mi lecą, dzisiaj w ogóle miałam fazę, kilka razy zasnęłam z książką (ciekawą!) albo telefonem, a wieczorem nie mogę zasnąć :(
Albo jakieś głupoty mi się śnią, i jak się budzę to....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Mnie męczy od jakiś dwóch tygodni... Najgorsze, że w ciągu dnia oczy mi lecą, dzisiaj w ogóle miałam fazę, kilka razy zasnęłam z książką (ciekawą!) albo telefonem, a wieczorem nie mogę zasnąć :(
Albo jakieś głupoty mi się śnią, i jak się budzę to....

0d1yrjjgtd95fou3.png

Mam dokładnie tak samo tylko pracuje dobrze ze w biurze swoim siedzę sama przychodzi południe oczy mi się zamykają a teraz kiedy mogę od 2 godz spac leżę i patrzę w sufit...


16udyx8di9hvrs5t.png
 
:) moja pierwsza ciąza 11 tydzien nie jeszcze nie miałam badania prenatalnego za dwa tyg bede miała lekarz zaproponował mi tez badanie prenatalne z krwi nad tym się zastanawiam :)
 
Ja miałam być drugi raz mamą z lipca a na tych prenatalnych wyszło, że termin mi wychodzi na 24 czerwca a nie na 1 lipca jak z ostatniej miesiączki i lekarka powiedziała, że teraz najbardziej sugerujemy się tym terminem z tego usg bo jest najbardziej wiarygodny.
 
Ja miałam być drugi raz mamą z lipca a na tych prenatalnych wyszło, że termin mi wychodzi na 24 czerwca a nie na 1 lipca jak z ostatniej miesiączki i lekarka powiedziała, że teraz najbardziej sugerujemy się tym terminem z tego usg bo jest najbardziej wiarygodny.
Jeszcze tak na prawde nic nie jest przesadzone[emoji5] Ale jak by co czerwiec tez fajny miesiac [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Czerwiec tez fajny miesiąc :) a ty jak sie czujesz ? ja nie mam żadnych oznak ciąży no oczywiscie oprócz braku miesiączki he
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry